آخرین آمار کورونا در ایران : تعداد جان باختگان کورونا بالا رفت و به ۲۰۷ تن رسید 

وزارت بهداشت خبر داد :  از ظهر روز گذشته تا امروز، (آدینه ) ۲۰۷ تن جان باختند و ۳۵۶۳ تن دیگر مبتلا شدند

سیما لاری گفت : « در شبانه روز گذشته تاکنون ۲۰۷ تن از مبتلایان جان دادند، که  ۳۲ تن در مقایسه با روز قبل افزایش نشان می دهد و مجموع جان‌‌باختگان این بیماری به ۲۵ هزار و ۲۲۲ تن رسیده  است».

خانم لاری افزود:  « در۲۴ ساعت گذشته تاکنون۳۵۶۳ تن دیگر به کورونا مبتلا شدند که حدود ۴۲ تن  از روز قبل بیشتر شده است و در مجموع به ۴۳۹ هزار و ۸۸۲ تن رسیده است».

او گفت:  ۴۰۲۳ تن از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند.

لاری افزود: ۲۵  استان همچنان  در وضعیت قرمز و ۵ استان دیگر در وضعیت هشدار قرار دارند.

در ادامه این خبر امده است که وضعیت استان های اصفهان، کرمانشاه و آذربایجان شرقی با ٢ برابر شدن آمار مرگ و میر بحرانی تر شده است.

همچنین محسن هاشمی رفسنجانی، رئیس شورای شهر تهران نیز اعلام کرد: آمار فوتی های کورونا در تهران به ۷۰ نفر در روز رسیده است

او افزود: «تعداد فوتی‌های کرونا در تهران پیش از این تا بیش از صد نفر در روز نیز بالا رفت و مجدداً نزولی شد و به تعداد ۴۹ نفر نیز رسید، اما مجدداً این آمار افزایش یافته و به ۷۰ نفر در روز رسیده است».

سعید کشمیری دبیر ستاد مبارزه با کورونا در استان بوشهر، نیز خبرداد:  «کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۲ هزار و ۱٣٣ نفر بوده است».

علیار راستگو معاون سیاسی استاندار آذربایجان شرقی، نیز آمار مبتلایان قطعی به کرونا در استان از ابتدای شیوع این بیماری را ٣۴ هزار و ۶٨١ نفر اعلام کرد و گفت: تا به امروز متاسفانه ١۵٨۴ نفر از این بیماران جان خود را از دست داده‌اند.