آخرین گزارش بلندپایگان رژیم که قربانی ویروس کرونا شده و جان خود را از دست داده اند

سه تن از پاسداران ارشد سپاه پاسداران چند روز پیش به علت ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند

همزمان با رشد صعودی کرونا در ایران آمار تلفات در میان شهروندان عادی و شمار قربانیان در میان مسئولان حکومتی نیز رو به افزایش است .فاطمه رهبرنماینده مجلس در پی ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری است، وضعیت جسمانی وی وخیم اعلام شده و به کما رفته است.هم چنین معاونت قوه قضائیه نیز در اثر ابتلا به کرونا در گذشت .

در شبکه های اجتماعی آمده است که کرونا آخوند علی خلفی، معاونت قوه قضائیه را نیز از پای درآورد

علی خلفی یکی از افراد جوخه مرگ در اعدام سیاسیون سال ۶۷ بود که  عضویت او به همراه رئیسى و اژه اى در هیئت سه نفره دستگاه قضایى در قضیه تعرض هاى جنسى به زندانیان سیاسی نام اش مطرح بوده است.

این هیئت پس از نامه سرگشاده مهدى کروبى تشکیل شده بود که در نهایت با نادیده گرفتن قضایای مطرح شده در شهریور ٨٨ در گزارشى پرونده را مطابق نظر علی خامنه ای با عنوان مشهور وی {کشش ندهید} مختومه کرد.

از زمان اعلام رسمی شیوع کرونا در اول اسفند در ایران، شماری از مقام ها و چهره های سیاسی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده‌اند که به ویروس کرونا و بیماری کورونا  مبتلا شده‌اند.

عبدالرضا مصری، نایب رئیس مجلس ایران پیشتر از ابتلای ۲۳ نفر از نمایندگان به ویروس کرونا  خبر داده بود.

محمد صدر، عضو مجمع تشخیص مصلحت، و مشاور ارشد ظریف، زهرا مصطفوی نوه دختری روح الله خمینی ،معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور ایران، ایرج حریرچی، معاون وزارت بهداشت، مصطفی پورمحمدی وزیر سابق دادگستری، مجتبی ذوالنوری رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، محمود صادقی نماینده مجلس  ، معصومه آقاپور علیشاهی‌ نماینده ، و مرتضی رحمان‌زاده، شهردار منطقه ۱۳ تهران، پیرحسین کولیوند، رئیس سازمان اورژانس، فاطمه رهبر نماینده تنها شماری از مقامات ایرانی هستند که تاکنون ابتلای آنها به کرونا ویروس تایید شده است.

همچنین  سه تن از پاسداران ارشد سپاه پاسداران و دو تن از اعضا مجمع تشخیص مصلحت نظام و مشاور ابراهیم رییسی رییس قوه قضاییه، مجتبی فاضلی، مسئول دفتر و مسئول اجرایی و مالی آخوند  موسی شبیری زنجانی از مراجع تقلید شیعه ایران و هادی خسروشاهی از چهره‌های مطرح حوزه علمیه قم و محمدعلی رمضانی، نماینده مجلس چند روز پیش به علت ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند.

این در حالی است که برخی از سیاستمداران اصولگرا و شخص  علی خامنه ای رهبر دینی ایران پیش تر اخبار مربوط به بروز کرونا در ایران را هیاهویی توصیف کرده بودند که توسط رسانه‌های بیگانه و برخی نفوذی‌ها با هدف کم رنگ کردن انتخابات مطرح شده است.

قابل ذکر  است، درحالی که شمار زیادی از مقامات و نمایندگان مجلس ایران به ویروس کرونا مبتلا شده اند، وزارت بهداشت ایران تنها ابتلای ۳۵۱۳ نفر به ویروس کرونا و مرگ ۱۰۷ نفر بر اثر این بیماری را تایید کرده است.