آخوندهای حوزه علمیه قم دوباره خواستار شده اند از ورود زنان و دختران به ورزشگاه جلوگیری شود

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم  نزدیک به جریان تندرو ایران با صدور بیانیه‌ای گفت  : دولت روحانی در اجازه دادن زنان به ورزشگاه ها مقصر است . “برخی مسئولان”  در کشور تلاش دارند فضای کشور را دوقطبی ‌کنند

گروه تعصب گرای موسوم به  “جامعه مدرسین حوزه علمیه قم” اعلام کرد که نباید زنان به  ورزشگاه‌ها بروند .روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، گفت : به پیروی  از بخشنامه وزارت ورزش و جوانان که در آن ورود بانوان هوادار، عکاس و خبرنگار به محل برگزاری مسابقات آقایان،  و بالعکس را ممنوع کرده است . ورود بانوان در محل برگزاری دیدار تیم های والیبال فولاد مبارکه سپاهان و فولاد سیرجان ایرانیان  نیز اکیداً ممنوع می باشد.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم  نزدیک به جریان تندرو ایران با صدور بیانیه‌ای گفت  : دولت روحانی در اجازه دادن زنان به ورزشگاه ها مقصر است . “برخی مسئولان”  در کشور تلاش دارند فضای کشور را دوقطبی ‌کنند.

پس از بررسی ها و تلاش های  طولانی میان فدراسیون جهانی فوتبال “فیفا” و مسئولان ورزشی جمهوری اسلامی، بالاخره زنان ایرانی توانستند چند هفته پیش  برای نخستین بار به شکل رسمی برای دیدن بازی ایران و کامبوج در استادیوم آزادی حضور پیدا کنند. فیفا پیش از این بازی تهدید کرده بود که در صورت جلوگیری مجدد از حضور زنان در ورزشگاه‌ها، فوتبال ایران را محروم خواهد کرد.

علی خامنه ای و شمار زیادی از  مراجع تقلید و روحانیان و هم چنین  فرماندهان سپاه پاسداران و نیروی انتظامی، قوه قضائیه و رسانه‌های وابسته به جریان اصولگرا از جمله مخالفان سرسخت حضور زنان در ورزشگاه‌ها هستند.

زنان  در ایران به علت قوانین اسلامی حاکم در کشور با مدیریت علی خامنه ای حق رفتن به باشگاه ها را ندارند .آنان بارها با لباس مبدل خود را به شکل مردان در آورده و وارد استادیوم‌ها شده و یا برای حضور در ورزشگاه‌ها تلاش کرده بودند.

آخرین باردخترآبی  ایران نیز در جریان ورود غیر مجاز به مسابقه فوتبال مردان بازداشت و از ترس  بازگشت دوباره به زندان خود را سوزاند و پس از مدتی مرد .