آخوند برگی: «تظاهرکنندگان در برابر کاخ سفید، اشغار خمینی و اظهارات خامنه ای را شعار کرده بودند

یک آخوند حکومتی در ایران ادعا کرد که تظاهرکنندگان آمریکایی در نزدیکی کاخ سفید، شعارهایی می دادند که برگرفته از اشعار خمینی و اظهارات علی خامنه ای می باشد.

آخوند رسول برگی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی، در رابطه با تظاهرات اخیر در برابر کاخ سفید در واشنگتن، گفت: «امروز اگر جوانانی در مقابل کاخ سفید تجمع کرده و نام حضرت امام  و مقام رهبری را فریاد می‌زنند، نشان می‌دهد که انقلاب ما تا قلب آمریکا نفوذ کرده و افکار و اندیشه‌ و سیره‌ی امام راحل بدون مرز در حال گسترش است».

آخوند رسول برگی افزود: «حضرت امام خمینی  نه تنها در ایران، بلکه در کل جهان تحولی اساسی آفریدند، امروزه در قلب آفریقا خمینیون به وجود آمده اند و در مقابل کاخ سفید آمریکا نیز، اشعار حضرت امام و مقام معظم رهبری سروده می‌شود، جوانان در اروپا نیز تشنه‌ی آموختن سیره و اندیشه‌ی امام  و رهبری هستند.این امر نشان می‌دهد امام همواره نگاهی به آینده داشتندد.

یادآوری می شود: در سال نخست به قدرت رسیدن خمینی، هنگامی که آمریکایی ها سیاه پوست در ایالت فلوریدای آمریکا علیه خشونت پلیس به تظاهرات گسترده دست زده بودند، رادیوی حکومت اسلامی ایران برنامه عادی خود را قطع کرد و گوینده با هیجان ادعا کرد که انقلاب اسلامی ایران به آمریکا نیز سرایت کرده و سیاه پوستان آمریکایی در حمایت از برپایی حکومت اسلامی ایران در ایالات متحده به تظاهرات گسترده دست زده اند.

و باز در رابطه با خودستایی های مقامات رژیم ایران، امروز (پنجشنبه) پوستری در تهران انتشار یافت که در آن افتخار شده که پرزیدنت پوتین رئیس جمهوری روسیه، از شخصیت والای علی خامنه ای به گرمی تمجید کرده است. این پوستر ظاهرا برای بزرگداشت یاد روز مرگ خمینی انتشار یافته که ظاهرا با درایت خود، خامنه ای را به عنوان جانشین صالح خویش برگزیده بود – ادعایی که واقعیت ندارد و خمینی کسی را به عنوان جانشین خود انتخاب نکرد، بلکه این، اکبر هاشمی رفسنجانی بود که به مجلس خبرگان اصرار کرد خامنه ای را به درجه آیت اللهی ارتقاء دهد و او را به عنوان جانشین خمینی برگزیند.