آخوند جنتی دولت روحانی را متهم ساخت که از طریق تغییر استانداران، میخواهد در انتخابات مجلس دخالت کند

آخوند احمد جنتی، گفته بود که دولت از مدت‌ها قبل با یک برنامه ریزی خاص  تغییر گسترده استانداران و فرمانداران را آغاز کرده است

آخوند احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان دولت حسن روحانی را متهم ساخت که به اقدامات گوناگون دست می زند، تا به روی انتخابات پارلمانی که قرار است در اسفندماه برگزار شود تاثیر گذارد. آخوند جنتی در راستای مطرح ساختن این اتهام گفت:  از مدت‌ها قبل دولت تغییرات گسترده جناحی خود را درباره استانداران و فرمانداران با هدف نزدیک بودن به خط دولت آغاز کرده است . وزیر کشور دولت روحانی گفت : لازم باشد شب انتخابات هم استانداران را تغییر می‌دهیم.

عبدالرضا رحمانی‌فضلی، وزیر کشور دولت حسن روحانی، افزود : «بعضی استانداران بازنشسته شدند و قطعاً و حتماً تغییر استانداران و فرمانداران در جهت انجام صحیح و قانون انتخابات است.

آخوند احمد جنتی، گفته بود که دولت از مدت‌ها قبل با یک برنامه ریزی خاص  تغییر گسترده استانداران و فرمانداران را آغاز کرده است .

مجید انصاری، معاون پیشین حقوقی رئیس‌جمهوری، گفت :  دولت حسن روحانی با بررسی ها انجام شده از تخلفات برخی نیروهای نظامی، انتظامی، ائمه جمعه و رسانه‌ها در جریان انتخابات ریاست‌جمهوری شکایت کرده است.

قوه قضائیه حکومت تاکنون گزارشی درباره رسیدگی به این شکایت‌ها اعلام نکرده است.

اصلاح‌طلبان پیش از این بارها سپاه پاسداران و دیگر نهادهای زیر نظر رهبری را به دخالت در انتخابات مختلف متهم کرده‌اند.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، در حدود ۴ ماه دیگر  برگزار خواهد شد .

رئیس پیشین کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با ارسال نامه سرگشاده به خامنه ای نوشت :  “کشور درگیر مشکلات و معضلات انباشته و متراکمی است که قدرت تحمل را از مردم گرفته”.بهتر است  انتخاباتی بدون حاکمیت شورای نگهبان برگزار کنید .

حسین انصاری راد  ، در این نامه نوشته است :   “آخرین فرصت اصلاح” را از دست ندهد چراکه در غیر اینصورت “خطر، موجودیت کشور را تهدید می‌کند”.

وی در ادامه نوشت: “راه نجات از وضع موجود” را رفع انواع تبعیض و برگزاری انتخاباتی بدون حاکمیت شورای نگهبان است .

یک دیدگاه

  1. کدام انتخابات
    حکومت کثیف ملاها صد روز آینده را نخواهد دید پس حرف از کدام انتخابات می زنی
    صدام اگر می دانست روزی اداره امور کشور ایران بدست افرادی پوشک پوش می افتد هرگز به ایران حمله نمی کرد

Comments are closed.