آخوند حکومتی سپاه قدس با رجزخوانی، تهدید به ویرانی تل آویو و حیفا کرد

در اوج بحران در سوریه، دوباره یکی از آخوندهای حکومتی در ایران، که قطعا با امور نظامی و جنگی هیچگونه آشنایی ندارد، تهدید کرده گفت که رژیم ایران می تواند تل آویو و حیفا را که دو شهر بزرگ جمعیتی و صنعتی اسرائیل هستند، با خاک یکسان کند.

آخوند علی شیرازی، که عنوان رسمی او “نماینده رهبر در شاخه قدس سپاه پاسداران” است، گفت: «اگر بهانه به دست ایران بدهید، تل آویو و حیفا با خاک یکسان خواهد شد».

نخست وزیر اسرائیل شامگاه روز چهارشنبه (پریشب) در آئین یادروز هولوکاست، به سران حکومت ایران توصیه کرده بود که اراده اسرائیل را در دفاع از خود، به آزمون نگذارید.

رسانه های داخل ایران با انتشار تهدیدهای آخوند علی شیرازی، نوشتند که این نخستین واکنش حکومت اسلامی ایران نسبت به هشدار نخست وزیر اسرائیل می باشد.

علی شیرازی در بخشی از سخنان خود گفته بود: «اسرائیل باید مواظب رفتار خودش باشد و اگر می خواهد چند روزی بیشتر به حیات حباثت آلود خود ادامه دهد، دست از حماقت بردارد».

این سخنان از زبان نماینده رژیمی بیرون می آید که ملت ایران را سرکوب کرده و جنایات بسیاری در داخل و خارج ایران مرتکب شده و منطقه را به آشوب کشانده است.

سران حکومت اسلامی ایران در هر فرصت، زبان به تهدیدهای جنگی علیه اسرائیل گشوده و ادعا کرده اند که این کشور بزودی نابود خواهد شد. در همین راستا، قاسم سلیمانی فرمانده شاخه قدس سپاه پاسداران رجزخوانی کرده و گفته بود “نابودی اسرائیل یک وعده الهی است”. او توضیح نداده بود که خداوند چنین وعده ای را به چه کسی و در کجا داده است.

سران حکومت ایران، خود را جانشین امام زمان و نماینده الله در رمین می دانند.

علی اکبر ولایتی، مشاور ارشد خامنه ای در امور بین المللی که به سوریه فرستاده شده بود، پس از دیدار با بشار اسد، دوباره گفت: تعرض اسرائیل به پایگاه نظامی تی – ۴ در سوریه، بدون پاسخ نخواهد ماند. این پایگاه محل استقرار و عملیات پهپادهای نظامی حکومت ایران در سوریه می باشد.

یک دیدگاه

  1. پاسخ همان است که مرحوم گلدامایر به رجزخوانی های راه قدس از کربلا می گذرد داد.یک تن از نیروهای ایران باز خواهد گشت تا خبر نابودی کل نیروهایش را برای خمینی ببرد

Comments are closed.