آخوند سبحانی: دو روزه کردن تعطیلات آخر هفته، ایران را به مسیحیت سوق خواهد داد

برنامه دو روزه کردن تعطیلات هفتگی در ادارات دولتی و نهادهای حکومتی ایران، همچنان مورد بحث و جدل قرار دارد. این طرح از جانب شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی عنوان گردیده و واکنش های متنوعی به دنبال داشته است.

آخوند جعفر سبحانی از مراجع تقلید حکومتی ، در استدلال خود در مخالفت با پیشنهاد دو روزه شدن تعطیلات آخر هفته  از جمله گفت: «می‌خواهند ما را به سنت کشورهای مسیحی وادارند».

آخوند سبحانی افزود : نباید اجازه داد طرح تعطیلی پنج‌شنبه‌ها تصویب شود.اگر این طرح تصویب شود مشکلات بسیاری ایجاد خواهد شد.

وی گفت: تعطیلی‌های بسیار حوزه و دانشگاه  سبب می‌شود بهترین روزهای سال از نظر خوشی آب‌وهوا به دلیل تعطیلات از بین می‌رود. آنان می خواهند در سال‌های آینده به هر بهانه‌ای ما را به سنت کشورهای مسیحی وادارند

آخوند سبحانی افزود : تعطیلات در عید نوروز بهترین وقت درس دادن  است، ولی درس‌ها در دانشگاه و قم به خاطر این عید از بین می‌رود.

کمیسیون اجتماعی مجلس طرح دو روزه شدن تعطیلات آخر هفته را به تصویب رساند و قرار است این طرح به منظور تصویب نهایی در  صحن علنی مجلس مورد بررسی قرار گیرد.براساس این طرح تعطیلات آخر هفته در ایران به دو روز، پنج‌شنبه و جمعه، افزایش یابد و این طرح شامل تمامی استان‌ها و شهرستان‌های ایران می‌شود.

یک دیدگاه

  1. شماها هر کاری که بخواهید میکنید مثلا دربای مازندران را مفت دادید به روسیه! پس این بود شعار «نه شرقی نه غربی»؟

    حالا هم چه پافشاری برای جمعه کثیفتون کنید چه نه همه اش برای سر کار گذاشتنن ایرانیان است.

    نه به صندوقهای رای گیری رژیم خونخوار اخوندی. وگرنه یک جنایتکار میره و یکی دیگه میاد سر کار!!

Comments are closed.