آخوند سپاهی مهدی طائب: «به پشت مرزهای اسرائیل رسیده ایم و گام بعدی ما رسیدن به اورشلیم است»

علی خامنه ای گفته بود که تا بیست و پنج سال دیگر اسرائیل نابود خواهد شد و حتی یک تابلوی بزرگ ساعت شمار در شهر مذهبی مشهد نصب کرده اند تا به اصطلاح خود، شمارش معکوس عمر اسرائیل را به همگان نشان دهند. سپاه پاسداران لوحه مشابهی را نیز در ورودی یکی از پادگان های خود قرار داد. ولی اکنون سپاهیان در نیروهای مسلح رژیم پیدا شده اند که ادعا می کنند خامنه ای اشتباه کرده و اسرائیل، خیلی زودتر از تاریخی که رهبر حکومت تعیین کرده بود، در مسیر نابودی قرار دارد.

آخوند سپاهی مهدی طائب با لقب پرطَمطَراق “رئیس شورای مرزکی قرارگاه عَمّار ادعا کرده گفت: «حکومت اسلامی ایران به نقطه آخر در نابودی رژیم صهیونیستی نزدک شده است». او گفت: «گام نخست رسید به مرز اسرائیل بود که اکنون تامین شده است و مرحله دوم رسیدن به قدس شریف است که آن هم به زودی عملی خواهد شد».

حسین سلامی فرمانده سپاه پاسداران نیز هفته پیش گفت که از دیدگاه او همه شرائط برای نابودی اسرائیل آماده شده و فقط مقادیری تدارکات تاکتیکی باقی مانده که آن هم به زودی آماده خواهد گردید.

یک سامانه اینترنتی به نام “خبر آنلاین” که سخنان آخوند طائب را انتشار داد، در توضیح سخنان خود گفت: «امروز در وضعیتی همانند صدر اسلام هستیم که مالک اَشتَر با چادر معاویه و مرحله نهایی مبارزه رسیده بود» و افزود: «اکنون ما نیز به مرز اسرائیل رسیده ایم».

آشنایان امور می گویند که آن موجودیتی که در آستانه سقوط و نابودی می باشد، رژیم کنونی ایران است که بحران مالی، آن را به ورشکستگی کشانده و بسیاری از مردم ایران آماده خیزش ملی و برانداختن این رژیم هستند.

آخوند مهدی طائب در ادامه سخنان خود گفت: «امروز شمشیر علیه به پشت دروازه قدس رسیده است و هیچ کس نمی تواند مانع آن شود.

طائب در بخش دیگری از یاوه سرایی خود گفت: «بعد از چهل سال، ایران اسلامی به مرز اسرائیل رسیده است و این در حالی که چهل سال پیش هیچ نداشتیم، اما اکنون به این جا رسیده ایم».

این آخوند نظامی افزوده گفت: «الان وقت مذاکره نیست چون ما بارِ آمادگی برای ظهور امام زمان را برداشته ایم».

آگاهان گفتند مهدی طائب اطلاع ندارد که رژیم ایران دو سال پس از به قدرت رسیدن بود که حزب الله را در جنوب لبنان و در کنار مرز اسرائیل برپا کرد.

5 دیدگاه‌

 1. بازداشت نامتعارف و کشتن فعالان محیط زیست در ایران، احتمالا به دلیل کشف و شناسایی محل دفن زباله‌های اتمی است. افزایش شمار مبتلایان و قربانیان بیماری سرطان در کشور نیز میتواند شاهد دیگری بر دفن و انتقال زباله‌های اتمی در ایران باشد.
  و اکنون نیز عدم تایید مصوبه مجلس درباره پیوستن ایران به کنوانسیون مشترک مدیریت و امنیت پسماندهای هسته‌ای توسط شورای نگهبان.
  چه بسا این زباله ها از دیگر کشورها (همچون روسیه، آفریقای جنوبی، هند، برزیل) که هزینه دفن و نگهداری آنرا ندارند به ایران آورده شده باشد.
  زباله های اتمی تا ۲۰ هزار سال آلودگی ایجاد میکنند و در صورت استفاده در انواع تسلیحات (به اصطلاح بمب کثیف) قادر خواهند بود که کشور کوچکی مثل اسرائیل را برای هزاران سال از سکنه خالی کند.
  لذا ضرورت دارد که اسرائیل با دقت احتمال وجود چنین طرح خطرناکی را بررسی نماید؛ تهدیدی که یکبار نیز توسط عوامل حکومت بیان گردید اما جدی گرفته نشد.
  حتی در صورت غیر واقعی بودن این تهدید، اسرائیل میتواند با انتشار این شایعه در بین فلسطینیان اولا به آنها بفهماند که فلسطین و فلسطینیان برای حکومت ایران هیچ ارزشی نداشته و رژیم فقط برای حفظ بقای خود از آنها سواستفاده میکند؛ و ثانیا با ترساندن آنها از خطرات جنگ احتمالی برای فلسطینیان، انگیزه آنها برای حمایت رژیم را نابود کرده و حتی آنها را به مهاجرت از اسرائیل تشویق کند.

 2. درود.
  قسم میخورم تعداد زیادی جوانان ایرانی همچون من، حاضرند خود را با تمام وجود در برابر اسلحه و گلوله و موشک آخوندها و ملاها قرار دهند و جانشان را در راه حفاظت از آرمان اسرائیل مقدس فدا کنند. این در حالیست که تنها بخش کوچکی از جیره خواران رژیم غاصب آخوندی حاضر به همراهی سپاهیان تروریست هستند.
  جاودان و پاینده اسرائیل عزیز

 3. خود مهدی طائب که اطلاعات سپاه دستش هست شاه دزدو دغلکار جمهوری اسلامی ایران هستش. حرفهاش بیشتر جنبه خالی بندی وسرهم بندی داره تا واقعیت. یکی بیاد وحسابهای دزدی وی را افشا کنه بیشتر از گذشته و وی کاری به کار اسراییل نباید داشته باشه وسرگرم دزدی های خودش باشه از جیب ملت ایران وبس.

 4. خوب حرف های دیگر شان که راست برآمد عراق را گرفتند سوریه در دستانش است عربستان و امارات توبه و خط بینی کشیدند آمریکا باوجود صدمه دیدن حیثت اش از خلیج فارس عثب نیستی کرد و هیچ غلطی کرده نتوانست و انگلیس هم مثلش بی آب شد
  پس ایران با این تنهایی و تحریم و شهروندان جاسوس و مزدور دیگر چکار کند معجزه هم اگر می بود این را می توان معجزه حساب کرد

Comments are closed.