آخوند صدیقی: پیشنهاد روحانی برای اجرای رفراندوم، راه کفر و ضد قانون اساسی رژیم است

آخوند کاظم صدیقی در واکنش به سخنان اخیر حسن روحانی که گفته بود بهتراست  رفراندوم برگزار شود گفت : رییس جمهوری خدا را از یاد برده است وی که قسم یاد کرده پاسدار قانون اساسی و اسلام باشد آیا می تواند با این قسم بیاید سخن از رفراندوم  بزند.

آخوند صدیقی در حالی روحانی را این چنین مورد حمله قرار می دهد که برگزاری رفراندوم، در قانون اساسی رژیم نیز ذکر شده و خمینی بارها گفته بود که یک نسل نمی تواند برای نسل بعدی تعیین تکلیف کند و مراجعه به افکار عمومی، از ملزمات حکومت است.

با این همه، آخوند  کاظم صدیقی امام جمعه  موقت تهران، در ادامه انتقاد گزنده از روحانی گفت: اقتدار ولایتمداران و انقلابیون را می توان در انهدام پهپاد، ضبط آن کشتی دریایی انگلیس و دستگیری سرشبکه امدنیوز مشاهده کرد.اینها همگی نتیجه تلاش سربازان ولایت  علی خامنه ای است.

وی افزود : کسانی که اصرار به مذاکره داشتند مدام وعده می دادند که با برجام تحریم ها برداشته می شود و اقتصاد مردم رشد می کند کدام یک از وعده هایی که می دادند محقق شد که مجدد دل در گرو مذاکره دادند مگر مومن چند بار از یک سوراخ گزیده می شود.

با توجه به این که روحانی در راه اجرای کمترین خواسته ها و برنامه های خود، با مخالفت شدید جناح رقیب و یک بن بست سیاسی و اجتماعی روبرو شده، اخیرا پیشنهاد کرده بود که برخی موارد کشاکش بین دو جناح، برای قضاوت و آگاهی از خواست مردم، به همه پرسی گذاشته شود.

5 دیدگاه‌

  1. ای خونخوار، تو چطور جرات میکنی که دوباره حرف از رفراندوم برای ایرانیان میزنی؟

    ما ایرانیان خائن هستیم اگر نزدیک صندوقهای رای گیری این کلاشهای اشغالگر بشویم.

  2. پیشنهاد روحانی یک پیشنهاد نمایشی برای موازنه فشارهای وارده به برادر و اصحاب دولت اوست و گرنه در دیکتاتوری رژیم خامنه ای اجازه برگذاری رفراندوم به روحانی داده نشده و خامنه ای و سپاه خود رامحق دانسنه بجای همه تصمیم بگیرند.

  3. در دوران محمد خاتمی یک نظرسنجی در مورد ایجاد رابطه با آمریکا انجام شد و نتیجه آن رای مثبت به رابطه با آمریکا بود اما سیستم فاشیسم حاکم مدیران نظر سنجی را زندانی و آنها را متهم به جاسوسی برای آمریکا کرد.

  4. روحانی باید بخاطر اختلاس برادرش از مردم عذر خواهی کنه و بعد هم رای مردم را پس بده و استعفا نماید. ترامپ باید کاری کنه که دلار در ایران بشه ۵۰هزار تومان تا دولت روحانی سقوط کنه.روحانی یک دزد دروغگو هست.

  5. در مملکت وقتی رهبر میبیند همه چیز به بیراهه میرود چرا اقدامی نمیکند اگردولت بد عمل میکند نباید کسی باشد جلوی این روند را بگیرد؟و اقدامی صورت گیرد؟همه باید بنشینند و فقط انتقاد کنند و نما شا گر باشند

Comments are closed.