آخوند طائب خبرداد که شرایط برای تایید صلاحیت نامزدهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی سخت تر می شود

آخوند طائب گفت :  اطلاعات سپاه پاسداران مفسدان اقتصادی فراری را به زودی به کشور باز می‌گرداند

با نزدیک شدن زمان برگزاری انتخابات جدید مجلس شورای اسلامی، آخوند حسین طائب از سخنتگیری های بیشتر در تایید صلاحیت نامزدهای انتخاباتی سخن گفت و در این رابطه اظهار داشت:  در جریان دور جدید انتخابات مجلس شورای اسلامی شورای نگهبان و اطلاعات سپاه نمی‌گذارند جریان نفوذ وارد مجلس شود.

حسین طائب ، رئیس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران، در همایش سراسری هیات های نظارت بر انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: جریان نفوذ یک جریان جدی است و ما وظیفه داریم در برابر جریان نفوذ، سد ایجاد کنیم چرا که آنها می خواهند عناصر وابسته به خود را وارد مجلس کنند و ما وظیفه داریم مراقبت کنیم تا افراد ضدانقلاب و مفسد وارد مجلس نشوند.

آخوند طائب گفت :  در حال حاضر یکی از اقدامات جدی دشمن، شبکه سازی در حوزه سیاسی و نفوذ در بدنه نظام است، از این رو شورای نگهبان مسئول جلوگیری از ورود شبکه نفوذ به درون نظام است.

وی افزود :  هجمه دشمن به شورای نگهبان در نظارت استصوابی و نظارت متمرکز شده است.

آخوند طائب گفت :  اطلاعات سپاه پاسداران مفسدان اقتصادی فراری را به زودی به کشور باز می‌گرداند.

رئیس سازمان اطلاعات سپاه افزود: وضعیت انقلاب اسلامی، وضعیتی پیش‌رونده و در حال حرکت به سمت قله‌هاست و آمریکا و اسرائیل می‌خواهند مانع از قدرت‌یابی نظام اسلامی شوند و برای ایجاد این مانع، هر کاری از دستشان بربیاید انجام می‌دهند اما تاکنون موفق نبوده اند و بعد از این نیز موفق نخواهند بود.

طائب، گفت: “هدف نهایی آمریکا و غرب، کشاندن ایران به پای میز مذاکره برای امضای برجام‌های دفاعی و منطقه‌ای برای تامین امنیت اسراییل” است.

حسن روحانی، رییس جمهوری ایران، پیشتر گفته بود :  بهترین انتخابات تاریخ جمهوری اسلامی را انتخابات مجلس اول بود چرا که  در آن دوره “نظارت به این شکل وجود نداشت و حتی شورای نگهبان و این همه دفاتر نظارتی وجود نداشت”.

2 دیدگاه‌

  1. آخه یکی پیدا بشه به این سرور آقا و تاج سرسپاه پاسداران بگه که آخوند حسین طائب مگرکسی هم این دفعه با این اوضاع و احوال خیلی عالی جامعه و اقتصاد و اختلاس و دزدی و بیشرفی و باشرفی حکومت پای صندوق رای خواهد رفت؟؟! مگر اینکه بگوئید با ارائه شناسنامه مهر خورده مقداری بنزین مجانی خواهیم داد آنوقت مردم حتی اگر ماشین هم نداشته باشند میرن رای میدن تا شناسنامه هاشون مهربخورد و داخل سطل هم که شده بنزین مجانی دریافت میکنند. این است پیشرفت ملت ایران درزیر سایه رژیم درسایه نماینده شیطان روی زمین سید علی خامنه ای.

  2. وقتی می نویسید آخوند طائب یا آخوند رییسی در واقع این جرثومه‌های فساد را از عناوین پر طمطراقی که برای خود خلق و جعل کردنده‌اند جدا میکنید. به گمانم همۀ اینها را آیت‌الله بنامید تا مشخص شود مترادف آیت‌الله، طائب و رییسی، خامنه‌ای و ذالنور و اژه‌ای و مانند اینهاست. بگمانم هیچ دلیلی قانع کننده‌تر از وجود این آیت‌الله ‌ها برای اثبات عدم وجود خدا موجود نیست.

Comments are closed.