آخوند علم الهدی: حل همه مشکلات اقتصادی را به دست توانای سپاه پاسداران بسپارید

آخوندعلم‌الهدی امام جمعه مشهد  در سخنانی گفت که کلید حل همه مشکلات آن است که رسیدگی به آن ها به سپاه پاسداران سپرده شود و از جمله خواستار گردید که رفع بحران اقتصادی در ایران، به سپاه پاسداران واگذار شود. آخوند علم الهدی در این رابطه، از جمله گفت: «آنجایی که عزیزان ‌سپاه به میدان می‌آیند ‌مشکلات ‌برطرف می‌شود » و افزود: «از جمله لازم است که نیروهای دفاعی،‌ در سنگر اقتصاد مستقر شوند».

علم الهدی در این رابطه گفت: متأُسفانه ما در سنگر اقتصادی یا اصلاً نیرو نداریم یا اگر وجود دارد، نه معتقد به جنگ اقتصادی و نه توان دفاع دارد.

آخوند علم الهدی گفت: یکی از مشکلات کشور، جریان تحجر است و در عرصه‌های سیاسی گرفتار این انحراف هستیم، بسیاری افراد از وجود این خطر بزرگ در جامعه غافل‌اند و جریان‌هایی که دست‌نشانده دشمن هستند و در عرصه تحجر ورود کردند، تلاششان این است جوانان، مردم و عناصر وابسته به اسلام ، نسبت به انقلاب بی‌تفاوت شوند و دین، تقوا و رشد بندگی خدا را خارج از ولایت فقیه و اسلام ببینند، این بزرگ‌ترین خطر است.

مشکلات اقتصادی وابسته به سیاست های حکومت است و افراد بسیجی که فاقد هر گونه تجربه ی اقتصادی هستند نمی توانند در این راه کار ساز با شند. یاد آوری می شود که بیش از نیمی از اقتصاد  ایران و دادو ستد های پر درآ مد کشوردر انحصار سپاه پاسداران قرار دارد.

سپاه پاسداران علاوه بر اینکه یک ارگان نظامی است، به جای حزب سیاسی هم می‌نشیند ودر جریان انتخابات هم  مهندسی می‌کند و نامزدهای دلخواهِ خود را از صندوق بیرون می‌کشد. سپاه در اقتصاد هم هست. از دولت قراردادهای بزرگ می‌گیرد. بندر و فرودگاه دراختیار دارد و دور از چشمِ گمرکات کشور واردات و صادرات و نیز قاچاق می‌کند. در کنار اینها،هم  با مجوز شورای دفاع ملی اسلحه‌سازی هم می‌کند.

2 دیدگاه‌

  1. آخوند علم الهدا تازه از خواب بیدار شده یا خودش را به نادانی می زند، چهل سال است که همه امورات مملکت در دست جنایتکار سپاه و آخوند است و نتیجه آن را را داریم می بینیم.

Comments are closed.