آخوند علم الهدی: در دنیا هیچکس به خاطر حسن روحانی و دولتش به ایران احترام نمی گذارد

آخوند علم الهدی، امام جمعه مشهد گفت : هیچکس در جهان به خاطر دولت روحانی به ما احترام نمی‌گذارد و اگر جایی شما را احترام می‌کنند، به خاطر قدرت سپاه پاسداران در زدن پهپاد امریکایی و دوستان یمنی ما در زدن آرامکو عربستان است ،نه برجام شما . سایت جماران نوشت: واقعا آیا جناب علم الهدی جهان را واکاوی کرده و به این نتیجه رسیده که”کسی روی کره زمین به آقای روحانی به خاطر برجام احترام نمی‌گذارد” ؟ به نظرم ایشان اصلا کاری به جهان ندارد بلکه مرادشان محدوده خود و دوستانش است. حال فرض کنیم که جهان احترام بگذارد، آیا جناب علم الهدی قانع می شود و آن را می پذیرد؟
سایت جماران در ادامه نوشت : اول آنکه ایشان باید به صراحت بیان کنند که از کی سخنگوی امام رضا شده اند؟ اگر خواب نما شده اند و یا وحی خاصی به ایشان شده خوب است برای ما هم معلوم کنند و الا اگر به حکم نیابت عامه سخن می گویند بهتر است متنبه باشند که آن نیابت مخصوص مراجع عظام است و شامل هر روحانی در هر سطح نمی شود.
احمد علم‌الهدی گفت: رهبری فرمودند اگر جمهوری اسلامی و مدیران جامعه شاه‌ سلطان‌ حسن‌ها شود و مدیران و مسئولان ذلیل که جرات و جسارت ندارند و احساس قدرت نمی‌کنند “روی کار بیایند”) اگر کار جمهوری اسلامی به اینجا برسد کار جمهوری اسلامی تمام خواهد شد. پیغمبر ما جامعه اسلامی داشته است.
این سایت نزدیک به خمینی نوشته است : اینکه کسی رییس جمهور منتخب مردم را “شاه سلطان حسن بنامد تندروی در بدترین نوع خود است.
علم الهدی افزود : عدم حساسیت ما در مقابل دشمن، اشتباه است؛ ۴۰ سال مردانگی به خرج ندادیم که آخرش اینگونه حرف بزنیم. نباید بگوییم اقتصاد ما به جز از راه دست دادن با اینان پیش نمی‌رود. محکم بایستند و غنی‌سازی ۲۰ درصد اورانیوم و راه اندازی آب ‌سنگین اراک را دوباره آغاز کنند
سایت جماران نوشته است : این حجم از عصبانیت که در سخنان علم الهدی مشهود است، کمترین ضرری به روحانی نمی زند بلکه به مردم نشان می دهد که اگر امثال روحانی نباشند با چه نوع مدیرانی طرف خواهند بود.

علیرضا معزی معاون دفتر رئیس‌جمهوری حکومت ایران در توئیتی در واکنش به سخنان آخوند احمد علم‌ الهدی نوشت :  دیروز که “ایران”، در دیدارهای رسمی و غیر رسمی روحانی با سران جنبش عدم تعهد، به خاطر برجام و صبر راهبردی پس از خروج امریکا، تکریم و ستایش می‌شد، درست همان موقع در داخل کشور از تریبون رسمی فریاد می‌زدند که “هیچ کس روی کره زمین، شما را به خاطر برجام احترام نمی‌کند”.

2 دیدگاه‌

  1. عجب شیاد بازی راه انداختند!
    آی ملت بدو بدو که اگه به حرف حسن کلید گوش ندید لولو علم هدی میاد میخورتتون.!
    از صدای اسرائیل خواهش دارم باد به منقل این دروغ گویان نیاندازند. کلا بی توجهی به هر چیزی از حلقوم متعفن این شیاطین بیرون می‌آید خود بهترین گزینه است.
    با باز نشر شیادی این شیاطین ایشان را به هدفشان خواهید رساند.

Comments are closed.