آخوند علم الهدی: «چهار سال علافی برجام، و اکنون هیاهوی اینستکس. روحانی کلاهبردار است»

علم الهدی در خطبه رو گذشته خود از جمله گفت: «چهار سال در قصه برجام علاف شدیم ، الان نوبت اینستکس شده است . روحانی در این زمینه همسو با کلاهبردارها شده است»

آخوند احمد علم‌الهدی امام جمعه مشهد، در خطبه نماز جمعه خود ادعا کرد که حسن روحانی نیز خود یکی از کلاهبرداران رژیم است، زیرا به مردم دروغ می گوید و زیان هایی را که از جانب کشورهای غربی علیه رژیم ایران وارد می شود پرده پوشی می کند.

علم الهدی در خطبه رو گذشته خود از جمله گفت: «چهار سال در قصه برجام علاف شدیم ، الان نوبت اینستکس شده است . روحانی در این زمینه همسو با کلاهبردارها شده است».

علی خامنه ای نیز پیشتر در مورد انتظارات بیهوده رژیم از کشورهای اروپای غربی گفته بود: «کانال مالی ارائه شده از جانب اروپاییان، بیشتر شبیه یک شوخی تلخ است و ما آنرا باور نداریم».

آخوند علم الهدی در ادامه خطبه  خود گفت: «از چهار یا پنج سال گذشته رهبری تیتر این برنامه را داده‌اند؛ راهکار و مؤلفه را گفته‌اند و این نظریه رهبری است. مقابل این نظریه این است که برای رفع مشکل تحریم به سراغ دشمن برویم و مشکل را حل کنیم. :  دشمنی که برای به زانو درآوردن نظام ما توطئه دارد، نمی‌شود به سراغ او رفت».

آخوند علم الهدی گفت :  این برنامه که رئیس‌جمهور فرانسه ۱۰۰ دقیقه با رئیس جمهور ما صحبت می‌کند برنامه کلاهبرداری است. آن‌ها در خصوص نقض  تعهدات برجامی ما آبرویشان در دنیا رفته است و با پیمان‌شکنی خود را بی‌حیثیت کردند.

وی افزود: همینقدر که به سراغ دشمن بروی او  بدتر می‌کند. ما در برجام رفتیم و نتیجه را هم دیدیم. روش ائمه ما این بود که به سراغ دشمن نمی‌رفتند؛ امام جواد رابطه‌اش را با مامون برید و مرکز خانواده خود در کاخ خلافت را بایکوت و کانون زندگی را در جای دیگر تنظیم کردند. این روش ائمه ما بود. برجام را ما چهارسال تجربه کردیم الان نوبت اینستکس شده است.

یک دیدگاه

  1. تو که کارت فقط سوع استفاده از زنهای مستضعف است چرا راجع به کلاهبرداری هم خویشانت حرف میزنی؟ حداقل حسن فریدون هنوز جلوی تو یکی را نگرفته! یاوه گویی و مردم را به بیراهه بردن تمامی ندارد؟

Comments are closed.