رئیس قوه فضائیه، صادق لاریجانی، “اخلالگران بازار ارز” را به اعدام تهدید کرد

خانواده لاریجانی یکی از چند مافیای خانوادگی هستند که مشغول به چپاول ثروت ملت ایران هستند.

آخوند صادق آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه حکومت اسلامی گفت:مردم مطمئن باشند که دستگاه قضایی هیچگونه تسامحی با مفسدین اقتصادی و اخلالگران بازار مالی نخواهد داشت. البته مقصود اصلی برخورد با کسانی است که پشت پرده این التهابات هستند و به عنوان مثال با کارت ملی افراد دیگر، اقدام به خرید ارز و سکه در سطح وسیع کرده اند.

این سخنان تهدید آمیز آخوند لاریجانی در حالی بیان میشود که تغییر رییس بانک مرکزی هم نتوانست مانع از بحرانی تر شدن بازار ارز شود و روز دوشنبه قیمت هر دلار آمریکا در بازار آزاد به مرز ۱۲۰۰۰ تومان رسید و تنها چند روز مانده به شروع دور جدید تحریم ها(۱۳ مرداد) بازار ارز و طلا با سیر سعودی پرسرعتی پیش میرود.

آخوند آملی لاریجانی در ادامه با مفسد فی الارض خواندن فعالان بازار ارز افزود:در قانون نیز تکلیف اخلالگران روشن شده و در برخی موارد نیز اقدامات آنان مشمول عنوان افساد فی الارض بوده و مجازات آن مشخص است.

سران حکومت اسلامی همواره تلاش کردند که مسببین بحران های اقتصادی را افرادی خارج از دایره حکومت و یا آمریکا و اسراییل معرفی کنند و این در حالی است که عامل اصلی به وجود آمدن این بحران های اقتصادی دزدی ها و فساد افسار گسیخته ملایان و اطرافیانشان هستند اما ملایان با این سخنان به دنبال پیدا کردن سپر بلا برای سر پوش گذاردن بر فساد خود هستند.

یکی از عامل های بحران اقتصادی و فقر ملت ایران مافیای خانوادگی سران حکومت اسلامی می یاشد که بدون شک برادران لاریجانی یکی از این خانواده ها هستند که ثروت ملت ایران را چپاول میکنند و وزیر امورخارجه آمریکا به درستی به آن اشاره کرده و با نام بردن از آخوند صادق آملی لاریجانی ثروت او را دست کم بالغ بر ۳۰۰ میلیون دلار تخمین زد.

آخوند لاریجانی در واکنش به این سخنان مایک پمپئو گفت: نسبت های سراسر دروغ وزیر خارجه آمریکا در مورد دارایی های اینجانب و یا برخی مراجع عظام تقلید نه تنها بر خلاف موازین قانونی و اخلاقی است، بلکه با غمض نظر از این جهات در شأن یک سیاستمدار هم نیست.

ایران که با سقوط بی سابقه ارزش پول ملی خود روبه رو است در بازار طلا و سکه نیز با بحران افزایش قیمت روبه رو می باشد و این در حالیست که از روز ۱۳ مرداد و بازگشت دور جدید تحریم ها در خرید و فروش  طلا و فلزات گرانبها نیز با مشکل روبه رو خواهد شد.

عامل اصلی دیگر فقر و سیه روزی ملت ایران وجود ملایان و اطرافیان آنها می باشند که همه با هم مشغول دزدی و چپاول ثروت ملت ایران بوده و هستند و از سوی دیگر با اعمال تروریستی خود در منطقه و جهان و تهدید موجودیت اسراییل شرایط سخت را بر مردم ایران تحمیل کرده اند.