آخوند محمد جعفر منتظری، “بد حجابی” را عامل بروز فجایع طبیعی مانند سیل و زلزله معرفی کرد

آخوند محمد جعفر منتظری، “بد حجابی” را عامل بروز فجایع طبیعی مانند سیل و زلزله معرفی کرد

دادستان کل حکومت ایران می گوید  زنان بی حجابی ایران موجب بروز فاجعه سیل و وقوع زلزله در کشور شده اند و برخورد با آنان امری ضروری است و باید مبارزه با بدحجابی با قاطعیت بیشتر ادامه یابد.

دادستان رژیم  ایرانآخوند محمد جعفر منتظری، دادستان حکومت ایران ، “بدحجابی و بی‌حجابی” را خط قرمز نظام نامید و گفت:  دستگاه قضایی اجازه بی‌حجابی در کشور را نمی‌دهد، زیرا باعث بروز سوانح طبیعی مانند سیل و زلزله می شود..

او در این رابطه به خبرگزاری تسنیم گفت: دستگاه قضایی و نیروی انتظامی در مقابله با بدحجابی کوتاه نیامده و تمام تلاش خود را در مبارزه با آنچه بی بندوباری خواند، ادامه خواهد داد.

وی افزود:  اگر ما به وظایف خود عمل می‌کردیم، بی شک بسیاری از وقایع و حوادث پیش آمده در ماجرای سیل اخیر در برخی استان‌های کشور را شاهد نبودیم.

آخوند منتظری افزود: مجلس وظیفه دارد تا قانون حقوق عمومی را بسرعت تصویب نموده و زمینه را برای برخورد با متجاوزین حقوق عمومی از جمله بی حجابی را  فراهم نماید چرا که عده ای تلاش می کنند با گسترش فرهنگ بی حجابی و بدحجابی فرهنگ غربی را در کشور رواج دهند .

آخوند ناصر مکارم شیرازی، پیشتر گسترش بی حجابی را «بلایی بزرگ »نامیده بود و گفته بود:  «مسئله حجاب امروز از یک موضوع صرفا مذهبی فراتر رفته و به یک مسئله سیاسی برای مقابله با اصل نظام مبدل شده است».

آگاهان می گویند: با گذشت چهار دهه،  زنان ایران همچنان تمایلی برای گردن نهادن به پوشش اجباری ندارند و بررسی ها نشان می دهد که۶۰ تا ۷۰ درصد از زنان ایران در گروه “محجبه عرفی” یا “بدحجاب با تعریف شرعی” قرار دارند و ۳۰ تا ۴۰ درصد آنها در گروه “باحجاب” قرار می‌گیرند که از این اقلیت “باحجاب” نیز تنها ۱۳ درصد زنان حجاب سنتی را رعایت می‌کنند.

همزمان با آغاز فصل تابستان و گرمای زیاد در ایران ماموران نیروی انتظامی حکومت ایران با بسیاری از زنان ایرانی به خاطر پوشش تابستانی شان برخورد خشونت باری دارند که در بسیاری از موارد آنان را به حبس و جریمه ی نقدی محکوم می کنند .

6 دیدگاه‌

 1. جناب دادستان محترم
  لطفا با ارائه ادله و شواهد علمی ثابت کنید که بین بی حجابی یا بد حجابی و حوادث و بلایای طبیعی یک ارتباط مستقیم وجود دارد.
  اینگونه این بی دینهای از خدا بی خبر جواب دندان شکنی خواهند گرفت.
  اما نگران باشید که اگر نتوان چنین ارتباطی را ثابت کرد , بر شمار بی دینان افزوده شده و بر بی اعتباری بیانات افزوده خواهد شد.
  شما نماینده دستگاه قضا در کشور هستید. این چه کلامی است که بر دهان جاری میکنید؟
  در عوض اجازه بدهید یک ارتباط کاملا اثبات شده را به شما عرض کنم که مسئولان حکومتی از آن چشم پوشی میکنند و همچنان مماشات را بر اجرای عدالت برگزیده اند.
  جناب دادستان محترم , مسئولان , مدیران و خانواده های وابسته به نهادهای حکومتی آنچنان ظلم و فسادی را در کشور ایجاد کرده اند که در طول حیات ۷ هزار ساله کشور بی سابقه بوده است. این ظلم و فساد باعث فلاکت و فقر بسیاری از ایرانیان مسلمان شده است. بگونه ای که میزان ازدواج به شدت کاهش یافته و بر میزان طلاق روز به روز افزوده میشود. این یکی از بدترین گناهانی است که در جامعه اسلامی رواج یافته است . آیا این ناشی از بی حجابی زنان است؟
  فقر و فلاکت باعث به انحراف کشیده شدن زنان و دختران و پسران مسلمان و شیعه این سرزمین شده است.
  مطمئن باشید این بی عدالتی و بی توجهی دستگاه قضا به فساد و فاسد در کشور باعث موج خروج از دین در کشور خواهد شد.
  آنچه باعث سیل و مصیبت و خسارت در اثر زلزله در کشور است , مدیریت غلط مدیران حکومت اسلامی است که ما را به این بلایا دچار ساخته است.
  آقای دادستان محترم , خواهش میکنم به آرای علمای دانشگاهی مراجعه کنید. علمای حوزه دانش کافی برای مدیریت کشور را ندارند. کمی منصف باشید. مردم احمق نیستند. از جهل خودتان بکاهید تا از مصیبت نجات پیدا کنید. و نجات پیدا کنیم.
  بترسید از روزی که جایگاه متهم و دادستان عوض شود و در پیشگاه مردم ایران محاکمه شوید.
  من با شما دشمنی ندارم. شما خودتان دشمن تراشی میکنید. مردم شما را در حافظه نگهداری میکنند تا روزی که فرصت پیدا کنند و شما را به جایگاه پاسخگویی فرا خوانند.

 2. هر انسان با وجدانی ، با نگاهی به قیافه این اهریمن پلید بد سیرت و زشت صورت متوجه می شود که با چه موجود پلیدی روبروست . همه مزدوران رژیم همچون رهبر روانی خود ، بد سیرت و زشت صورت هستند.

 3. آلیس در مملکت عجایب ! (اسم فیلمه، حتما” ببینید)
  یکی اسراییل رو، به دزدیدن ابر متهم میکنه !
  یکی زنان رو، به براه انداختن سیل با بی حجابی متهم میکنه !
  اروپا نصف سال زیر برف و بارونه، زنهاشون هم حجاب اسلامی ندارن، در ۳۱ سال زندگیم تا حالا نشنیدم اروپا سیل بیاد !
  ——————————————————————
  بگذریم،
  اینا چطور سیل و حجاب رو به هم جوش دادن؟ یه مورد طبیعی با مورد غیر طبیعی و ساختگی (:
  جدا” اگه کسی ازش شکایت کنه بهش بگه اثبات علمی واسه حرفت ارائه بده، میتونه ارائه بده؟ یا فرار میکنه کانادا ؟ (یا افریقا یا شرق آسیا)

 4. آخوند جنایتکار باید به این سوال جواب دهد که اگر بد حجابی بد است و الله جنایتکار آن را دوست ندارد و سیل می فرستد چطور است که وقتی آخوندها و ولد الاخوند ها به دخترکان جوان سال تجاوز می کنند بعد آنها را داخل حمام می کشند و یا سر به نیست می کنند، چطور است آنوقت الله جنایتکار عصبانی نمی‌شود و سیل و زلزله نمی فرستد؟
  این دین از اصل و بنیادش بر دروغ و جنایت بنا شده، حماقت مردم ایران ، آخوندها و پاسداران جنایتکار را در ادامه جنایاتشان کمک می کند.

Comments are closed.