آخوند موحدی کرمانی در نماز جمعه: “رهبر اجازه دهد سپاه تل آبیب (تل آویو) را با خاک یکسان می کند; ترامپ یک احمق است و آمریکا مادر تروریسم است”

آخوند موحدی کرمانی که در اعتراض به تروریست نامیدن سپاه پاسداران با لباس گروه تروریستی سپاه پاسداران در نماز جمعه این هفته تهران سخن می گفت دولت ایالات متحده آمریکا را مادر تروریسم در جهان نامید

آخوند موحدی کرمانی در خطبه های نماز جمعه این هفته در اعتراض به در لیست  تروریستی قرار دادن سپاه پاسداران از طرف پرزیدنت ترامپ و دولت ایالات متحده پرزیدنت ترامپ را یک احمق نامیده و گفت: او نمی داند چه کار می کند.

آخوند موحدی کرمانی که در اعتراض به تروریست نامیدن سپاه پاسداران با لباس گروه تروریستی سپاه پاسداران در نماز جمعه این هفته تهران سخن می گفت دولت ایالات متحده آمریکا را مادر تروریسم در جهان نامید و خطاب به  پرزیدنت ترامپ گفت: تو هنوز سپاه را نشناخته‌ای. سپاه همچون کوه و جبل راسخ ایستاده و او انقلاب و دستاوردهایش را حفظ می‌کند. سپاه مطیع محض ولایت فقیه است و در ولایت ذوب است. در صف مقدم دفاع از کشور است و خادم مردم و پیشگام در رفع گرفتاری‌های آنهاست و به همین دلیل در دل مردم جا دارد.

روز دوشنبه گذشته پرزیدنت ترامپ سپاه پاسداران حکومت اسلامی را یک گروه تروریستی نامید و این گروه نظامی را در لیست گروه‌های تروریستی خارجی قرار داد.

آخوند بی سواد، موحدی کرمانی در نماز جمعه: سپاه میتونه تل آبیب (تل آویو) رو با خاک یکسان کنه

سران حکومت اسلامی که آشکارا سراسیمه و نگران به نظر می رسند نمی دانند با این موضوع چگونه باید برخورد کنند.

از طرفی حسن روحانی رئیس جمهوری حکومت اسلامی در واکنش  خود گفته بود که ما هم ارتش آمریکا را در لیست تروریستی قرار می‌دهیم.

ساعاتی بعد فرمانده سپاه پاسداران محمدعلی جعفری تهدید کرد که از این پس  نیروهای آمریکایی در منطقه خاورمیانه امنیت ندارند و آشکارا تهدید کرد که به سربازان و پایگاه‌های آمریکایی حمله خواهند کرد.

آخوند کرمانی در ادامه سخنان خود بار دیگر کشور اسرائیل را تهدید به حمله و نابودی کرد و خطاب به پرزیدنت ترامپ گفت: آقای ترامپ! با دم شیر بازی نکن. اگر رهبر اجازه دهد سپاه می‌تواند با قدرت موشکی خود تلاویو را با خاک یکسان کند.

حکومت اسلامی ایران در چهار دهه گذشته همواره اسرائیل را تهدید به نابودی و حمله نظامی کرده و حتی بر روی موشک‌های خود به زبان عبری شعار نابودی اسرائیل را می نویسد.

ساعاتی بعد از اینکه پرزیدنت ترامپ گروه تروریستی سپاه پاسداران را در لیست  تروریستی قرار داد نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو با صدور بیانیه ای از این اقدام پرزیدنت ترامپ تشکر و قدردانی ویژه ای کرد و گفت: از شما ممنونم که به خواسته ما جامه عمل پوشاندید.

این پیام نخست وزیر اسرائیل سران حکومت اسلامی را به شدت خشمگین کرده و به همین دلیل است که آخوند کرمانی خطاب به پرزیدنت ترامپ تهدید می‌کند که تلاویو را با خاک یکسان می کند.

آخوند کرمانی در ادامه سخنانش درباره تروریستی نامیدن سپاه پاسداران از جانب ایالات متحده گفت: تحلیلگران آمریکایی به ترامپ احمق هشدار داده اند که این اقدام او جان سربازان آمریکایی را در منطقه خاورمیانه به خطر خواهد انداخت.

آخوند کرمانی همانند فرماندهان سپاه پاسداران تهدید می کند که حکومت اسلامی به سربازان و پایگاه های آمریکا در منطقه حمله خواهد کرد.

آگاهان و کارشناسان امور سیاسی و نظامی بر این باور هستند که در شرایطی که سپاه پاسداران از سوی دولت ایالات متحده آمریکا یک گروه تروریستی نامیده شده و در لیست ترور قرار گرفته است هرگونه اقدام استفاه پاسداران بر علیه منافع آمریکا در منطقه خاورمیانه و دیگر نقاط جهان یک اعلام جنگ محسوب شده و با پاسخ شدید و کوبنده ایالات متحده رو به رو خواهد شد و چه بسا حکومت اسلامی را درگیر یک جنگ ناخواسته با ایالات متحده کند.

برخی از کارشناسان سیاسی  نیز بر این عقیده هستند که مانند همیشه این رجز خوانی های سران حکومت اسلامی عملی نخواهد شد چرا که حکومت اسلامی در این شرایط قصد دارد سیاستی را در پیش بگیرد تا بتواند دو سالی که از مدت ریاست جمهوری پرزیدنت باقی مانده را بگذراند به این امید که در انتخابات آینده یک رئیس جمهور دموکرات به کاخ سفید راه پیدا کنند و فشارهای سیاسی و اقتصادی بر روی حکومت کمتر شود.

6 دیدگاه‌

  1. اقای موحدی کرمانی هیچ لازم نیست که اسرائیل را نابود کنید خیلی توان دارید وقدرت بربازو وثروت بیائید ۸۵ میلیون اسیر شده دردست خودتان ورژیم را آزاد کنید وبه امورمعیشیتی ساده آنها بپردازید وبه سیل زدگانتان کمک جدی کنید. اسرائیل هم خدایی دارد ودارد زندگی میکند کاری بکارش نداشته باشید مگر شما باید به نام مقدس خداوند ورضایت وی خونریزی راه بیندازید؟ این را کدام قرآن وسنت و دین گفته است- ای جانشین ابلیس؟

  2. اقای موحدی کرمانی لطف بفرمایید وازجان ومال وبچه های خودتان برای حمله به نقاطی که دوست نداری مایه بگذار. ملت دیگر جانشان وپولشان را برای هیچ وپوچ ودراین دری وری های شما بمیان نخواهند آورد و مشارکتی نخواهند داشت. بگذارزندگی کنیم وزندگی کنند بطورمسالمت آمیر وصلح آمیز. یک خون هم کمتر بریزی اجرت وثوابت بیشتر میشه در قیامت.

  3. لعنت به طرز تفکر هر چی اخوند و سپاهیه یهودی ها پاک ترین انسان های روی زمین هستند به خصوص یهودیان اسراییل که اکثرا هم وطن ما هم هستن .درود خدا بر فرزندان یعقوب نبی

Comments are closed.