آخوند پناهیان از پشتیبانان سرسخت خامنه ای: «به زودی دستگیری وزیران و دستیاران روحانی آغاز خواهد شد»

نزاع در داخل دستگاه رهبری حکومت اسلامی ایران چنان بالا گرفته که اکنون یک نماینده مجلس به نام آخوند علیرضا پناهیان مژده می دهد که به زودی شمار زیادی از افراد دولت حسن روحانیان و دستیاران آن ها، به اتهام جاسوسی و یا خرابکاری عمدی در امور کشور بازداشت خواهند شد. پیشتر هم آخوند مجتبی ذوالنور رئیس کمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس گفته بود که قصد استیضاح دولت حسن روحانی و برانداختن آن را دارد. ولی قالیباف می گوید که ایران، اکنون در حالت یک جنگ تمام عیار قرار دارد و سیاستمداران رژیم باید خطرات را درک کنند و از نزاع با یکدیگر و از ادامه تضعیف حکومت دست بردارند، و گرنه همه آن ها قربانی خواهند شد.

آخوند علیرضا پناهیان، از نزدیکان علی خامنه ای اعلام کرد: در کنار دستگیری‌های عوامل فساد، توسط قوه قضائیه، بر اساس تحلیل-نه بر اساس خبر- اطمینان دارم که در آینده، جریان دستگیری‌های گسترده در ادارات دولتی خواهیم داشت. از نفوذی‌ها و جواسیسی که کارشان کارشکنی در کار این ملت است تا به این فقر و گرفتاری و تورم مبتلا شوند.

آخوند علیرضا پناهیان، در ادامه افزود:  این مسئولین دولتی هستند که موجب  فقر و فلاکت کشاندن مردم شده اند. من باور نمی‌کنم این فقر و تورمی که به‌وجود آمده، دست‌ساز و عمدی نباشد. باید بررسی شود که این  نفوذی‌ها در چه سطحی در این دولت وجود دارند، ؟.

او در ادامه گفت:  چطور می‌توانند یک ملت غنی را به این درصد از تورم دچار کنند؟ خیلی کار پیچیده‌ای است! ایجادکردنِ این‌مقدار از تورم و این مقدار از تعطیلی کارخانه‌ها و این مقدار از گرانی، چهل سال برنامه‌ریزی و صدها نفوذی می‌خواهد! نمی‌دانم نهادهای امنیتی چه‌کار می‌کنند؟ و شاید نفوذی‌ها شیوه‌های جدیدی از نفوذ و جاسوسی را پیدا کرده‌اند.

آخوند پناهیان افزود: نفوذی‌ها در کار نظام کارشکنی میکنند تا یک کارخانه حساسی می‌خواهد رونق پیدا کند، یک‌دفعه‌ای می‌بینید که به تعطیلی کشیده می‌شود! در این شرایط تحریم، مصالحی که برای تولید نیاز دارند به گمرک می‌آورند، اما با یک بهانه واهی چند ماه ترخیص نمی‌شود!

او گفت: البته گرفتنِ جاسوس و نفوذی خیلی کار دشواری است. برای نمونه امام علی  آخرش هم نتوانست کسی مثل اشعث را که یک نفوذی برجسته بود، بگیرد و نابود کند. پیامبر و امام‌حسن هم نتوانست نفوذی‌ها را بگیرند و از بین ببرند. ما تا وقتی نفوذی‌ها را از بین نبریم، شایسته حکومت امام‌زمان نخواهیم بود. باید طوری ایشان را یاری کنیم که نفوذی‌ها نتوانند وجود داشته باشند.