آرزوی نابودی اسرائیل را دارند، ولی…!

تهدید به نابودی اسرائیل بر روی موشکهای قدر

در همان حال که علی خامنه ای اسرائیل را یک “غده سرطانی” می خواند که باید ریشه کن گردد، و احمد جنتی از دهان ناپاکش به خود و ستیزه جویان دیگر دلخوشی می‌دهد که همین فردا اسرائیل نابود می شود و این سرزمین نصیب مسلمانان می گردد، فلسطینیان امروز (سه شنبه) به عزا نشسته اند و این روز را “یوم النکبه” می نامند که به مفهوم روز بدبختی و محنت است.

فلسطینی ها عزادار هستند، زیرا ۵۱ سال پیش جمال عبدالناصر، فرمانروای وقت مصر، که دست کمی از خامنه ای و احمد خاتمی و دیگران نداشت، اعلام کرده بود که با یک حمله غافلگیر کننده به اسرائیل، این کشور را در ظرف دو سه روز نابود می کند و ناهار را در تل آویو صرف خواهد کرد و بر این سرزمین مسلط خواهد شد.

ولی در خیره کننده ترین پیروزی نظامی در تاریخ بشری، اسرائیل در ظرف شش روز، بله فقط شش روز، ارتش‌های سه کشور عمده عربی را شکست داد. در ظرف شش روز، سراسر شبه جزیره سینا که سه برابر خاک اسرائیل وسعت دارد، به دست سربازان اسرائیلی افتاد که در این سوی کانال سوئز مستقر شدند.
بلندی های گولان از تسلط سوریه خارج شد و امروز یکی از آبادترین نقاط اسرائیل است.
کرانه غربی از تسلط اردن بیرون آمد و نوار غزه نیز توسط ارتش اسرائیل تصرف شد.

این ها همه را یادآوری می کنیم، نه برای آنکه لاف و گزاف بزنیم. اسرائیل هرگز چنین نبوده است.
اسرائیل هرگز به پیروزی نظامی نبالیده است، هر اندازه هم که درخشان باشد. اسرائیل در میدان جنگ پیروز شده، ولی در میدان صلح هنوز به سرمنزل مقصود نرسیده است و آن پیروزی هنگامی کامل خواهد بود که فلسطینیان وجود اسرائیل را بپذیرند، با مردم این کشور کنار آیند و اصل همزیستی مسالمت آمیز را قبول کنند.

بله فلسطینیان حق دارند سالروز جنگ شش روزه را “یوم النکبه” بنامند و بر بدبختی خود به سوگ بنشینند.
ولی بیش از آن، باید رهبران خویش را لعنت کنند که همیشه آن ها را به بیراهه کشانده و از آشتی و همکاری با اسرائیل باز داشته اند.

رهبران فلسطینی همیشه فرصت ها برای رسیدن به صلح شرافتمندانه با اسرائیل را از دست داده اند و امروز نیز رژیم ایران پشت سر حماس و جهاد اسلامی ایستاده و حتی پول افطار آنان را تامین می کنند، به شرط آن که به جنگ ادامه دهند و از صلح با اسرائیل بپرهیزند.

در واقع، این روزها برای رژیم ایران نیز باید یوم النکبه، روز نگون بختی باشد.

حکومت، از هر سو محاصره شده و مردم ایران آماده بپاخیزی می باشند و جامعه بین المللی رژیم را محکوم می داند و کمپانی های بزرگ، ایران را ترک می گویند و روسیه به حکومت ایران پشت می کند، و یار و یاوری جز سازمان های ترور وجود ندارد.

راه اندازی تابلوی تبلیغاتی در تهران – شمارش معکوس برای نابودی اسرائیل!

علی خامنه ای می گوید “غده سرطانی است و باید نابود شود”. جنتی می گوید “همین فردا پس فردا نابود خواهد شد” و فرماندهان نابخرد سپاه پاسداران ادعا دارند که اسرائیل فوت هوا خواهد شد.

ولی خودشان هستند که در یک لحظه فرو خواهند پاشید، زیرا ملت ایران خود را برای بپاخیزی نهایی آماده می سازد.

 

3 دیدگاه‌

  1. ترس و وحشت اخوندها و مزدورانشان از ملت ایران بحدی است که امروز رئیس ستاد کل مزدوران خامنه ای در حالی که همگان انتظار داشتند که طبق روال معمول اسرائیل را تهدید کند این کار را نکرد و بجایش ملت ایران را تهدید کرد و گفت که اجازه نخواهد داد که هر مسئله اقتصادی و یا اجتماعی تبدیل به یک مسئله سیاسی شود. تهدید کردن اسرائیل را اما گذاشتند بعهده دایناسور جنتی تا هم جلوی تروریست هایشان پزی داده باشند و هم اسرائیل را زیاد خشمگین نکنند . واقعیت این است که بعد از پس گردنی که در سوریه از اسرائیل میل فرمودند فرماندهان سپاه ماستها را کیسه کرده و دمشان را لای پایشان گذاشته اند و دیگر حتا شهامت واق واق کردن هم ندارند.

  2. جه شد ان همه هارت و هورت اسرائیل را ظرف ١٠ دقیقه نابود میکنیم، به دریا میریزیم ، ال میکنیم بل میکنیم با دو تا موشک جا خوردید و ماستهایتان را کیسه کردید حال ثابت شد که فقط شعار میدهند ،و فقط زورشان به مردم بیدفاع ایران میرسد ، ولى در مقابل اسرائیل موش شده اند

  3. بله مشاهده کردیم جنگ ۳۳ روزه چه غوغایی به پاکردید .الانم اسراییل رسید مرز ایران نه سپاه به بلندی های جولان به قول خودتون گولان . تله قرین که یادتون نرفته… بچه های حیدر کرار دارن میرسن جهزوا ملاجئکم

Comments are closed.