آقای روحانی، شما به چه حق بزرگواری کورش کبیر را به حساب رژیم خود می نویسید؟

آقای روحانی روی سخنم با شماست, طی سخنرانی خود در اتریش موضوعی را مطرح کردید که به راحتی نمیشود از آن گذشت و جوابی به آن نداد. شما گفتید که یهودیان به ما ایرانیها مدیون هستند و خود را ناجی یهودیان معرفی کردید.

اولین سؤال من از شما این است از چه زمانی شخصی با عبا و عمامه خود را ایرانی میداند.

ما یهودیان به کنار, شما با چه روئی میتوانید خود را ایرانی قلمداد کنید که از سفره مردم ایران بر میدارد آنها را در فلاکت و بدبختی نگه میدارد تا سفره عربها را پر کنید .

ما یهودیان به کنار, شما با چه روئی خود را ایرانی میدانید زمانی که آب و خاک مملکت را دارید به اعراب میفروشید.

ما یهودیان به کنار, شما با چه روئی خود را ایرانی میدانید زمانی که دخترانتان را برای ثواب ( طبق سخنان علم الهدا ) به هم آغوشی عربها میاندازید.

ما یهودیان به کنار, شما با چه روئی خود را ایرانی میدانید زمانی که این همه بیکار, معتاد, فاحشه,  کارتن خواب, کلیه فروش, بچه های کار …. دارید .

ما یهودیان به کنار, شما با چه روئی خود را ایرانی میدانید زمانی که مردم از فقر مینالند و دولتیون شما میلیارد میلیارد از جیب ملت میدزدند.

ما یهودیان به کنار, شما با چه روئی خود را ایرانی میدانید  زمانی که بی عدالتی در مملکت بیداد میکند و جان مردم برا یتان پشیزی ارزش ندارد .

ما یهودیان به کنار, شما با چه روئی خود را ایرانی میدانید که هم عمامه ای شما صادق خلخالی میخواست تخت جمشید و پاسارگارد را با بلدزر با خاک یکسان کند و با افتخار خلیج فارس را خلیج عربی معرفی میکرد.

شما خوب میدانید کاری که شما عمامه به سرها بر سر ایران آوردید اسکندر و مغول بر این مملکت نیاودند ولی تکمیل کننده خرابی اعراب هستید.

حال برگردیم به فرمایشات جناب عالی که با غرور و تکبر خود را نماینده مردم ایران معرفی کردید و ناجی یهود.

آیا بعد از ایراد این سخنرانی در خلوت خود خجالت نکشیدید که خود را ناجی یهودیان معرفی کردید.

آیا ناجی یهود به این معنا است که هنوز از راه نرسیده تمام یهودیان ایران را ممنوع الخروج کردید و باعث شدید که هزاران یهودی از جمله من را از زادگاهم فراری دهید .

آیا ناجی یهود به این معنی است که هنوز از راه نرسیده بودید مرحوم حبیب القانیان را که  بجز خدمت به مملکت کاری دیگر نکرده بود را اعدام کردید.

آیا ناجی یهود به این معنی است که در جولای سال ۱۹۹۴ مرکز یهودیان آرژانتین را منفجر کردید و بیش از هشتاد یهودی را قتل عا م کردید و بیش از سیصد یهودی دیگر را مجروح.

آیا ناجی یهود به این معنی است که کشتار شش میلیون یهودی توسط آلمان نازی انکار کرد.

آیا ناجی یهود به این معنی است که عمامه به سرهایی از نوع خودتان در منبرهای به یهودیان علنا توهین میکنند و حتی رادیو و تلویزیون دولتی شما  برنامه های ضد یهودی تولید .

راستی وقتی شرم و حیا تقسیم میکردند شما کجا بودید.

آنهایی که به شما مدیون هستند اعراب هستند که از جیب بیت المال مردم ایران شکمشان سیر میکنید و در جواب تنفر حواله مردم ایران میکنند.

نه جناب ما یهودیان مدیون کوروش کبیر هستیم نه شما.

کوروش کبیری که بنا کننده بیت المقدس دوم یهودیان در ۲۵۰۰ سال پیش بود زمانی که اعراب بت پرست و دختر زنده بگور کن بودند,  همان ا عرا بی  که خونشان برای شما از خون مردم ایران رنگین تر است و از دهان مردم ایران بیرون میکشید تا دهان آنها را پر کنید و به آن هم افتخار میکنید.

نه آقا,  شماها کجا کوروش و داریوش ها کجا.

کوروش و داریوش یهودیان را به سرزمین اسرائیل برگرداندند و بیت المقدس دوم را بنا کردند ولی شما در پی نابودی اسرائیل هستید.

شما دارید با غیرت و مردم دوستی و اعتبار کوروش و داریوش ها برای خود حساب باز میکنید.

نه آقا شماها کجا کوروش و داریوش ها کجا.

شما دارید با آزادمنشی و عدالت خواهی کوروش و داریوش ها برای خود حساب باز میکنید.

نه آقا شماها کجا کوروش و داریوش ها کجا.

شما ها حتی به خودتان اجازه ندهید که اسم کوروش و داریوش را از دهان خارج کنید, شما کجا کوروش و داریوش کجا.

ناجی یهود , اونم شما ها,  راستی در بازار شرم و حیا منی چنده  , کارهایی که شما بر سر ایران و مردم ایران آوردید ننگ بشریت است.

راست و پوست کنده بگم, خودتان بهتر میدانید اگر ترس شما از ارتش اسرائیل نبود تا حالا یک یهودی در ایران پیدا نمیکردید یا آنها را با زور مسلمان میکردید کما اینکه در دوران قاجار و صفویه کردید یا میکشتید همانطور که در گذشته  کشتید.

ناجی, این قبا برای قد شما خیلی خیلی خیلی  بزرگ است.

فرزاد – لس آنجلس پنجم جولای ۲۰۱۸
– ۱۲ روز مانده به سالروز انفجار مرکز یهودیان آرژانتین توسط جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۹۹۴

 

3 دیدگاه‌

  1. درود بر جناب فرزاد عزیز .انشاالله به زودی ملت شریف ایران خدمت یک یک این انگل ها خواهد رسید وشر کثیف همه اشان از سر ملت ایران کنده خواهد شد.

  2. اگر ما امروز به ایرانی ویهودی بودن وفارس بودن خود افتخار کنیم شما قبول کنید ما با فرهنگ غنی خود دامنه امپراطوری خویش درخاور میانه واسیای میانه به زودترین فرصت جاگزین فرهنگ عرب گسترش خواهیم داد.

Comments are closed.