آمد نیوز از فساد مالی گسترده و اموال کلان خانواده علی شمخانی پرده برمی دارد

پاسدار علی شمخانی، دبیر شورای امنیت ملی ادعا کرد ه بود  که “مردم ایران خوشبختند و هیچ مشکلی نیز ندارند! ولی اکنون خبرگزاری آمد نیوز در تیتر خبری خود می نویسد فساد مالی گسترده‌ی خانواده دبیر شورای‌عالی امنیت ملی حکومت ایران ؛ پاسدار علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی و خانواده وی با خرید یک آپارتمان نوساز بسیار لوکس در کوچه‌های الهیه، متری ۸۰ میلیون تومان و برج‌سازی تجاری  مسکونی در خیابان فرشته یکی از گران‌ترین خیابان های تهران با قیمت متری بیش از چهارصد، پانصد میلیون تومان و با ارزش هزار و چهارصد میلیارد تومان تنها گوشه اس از سرمایه گذاری شمخانی و خانواده اوست .این در شرایطی است که مردم توانایی رهن یک خانه کوچک را نیز از دست داده‌اند، چگونه مسئول امنیت کشور خودش و خانواده‌اش مشغول کاسبی در گرانترین خیابان ایران هستند؟

درواکنش به این گزارش شماری از کاربران فضای اجتماعی نوشتند که  آیا شهدای این کشور در هشت سال جنگ از بین رفتند تا این کفتارها کشور و مردم را به توبره بکشند؟ آیا خانواده‌های معظم شهدا شرمنده‌ی روی شهیدان‌شان نیستند که برای به قدرت رساندن عده‌ی کفتار و مقدر کردن آنان بر سرنوشت مردم، هشت سال در جبهه و جنگ مجاهدت کردند؟! نهادهای نظارتی چون قوه قضائیه، سازمان بازرسی کل کشور، وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه در این میان چه کارکردی داشته‌اند و چه تلاشی از خود نشان داده‌اند؟

درادامه این گزارش آمده است که پاسدار علی شمخانی و خانواده‌اش، انحصار فروش خاک مناطق جنوبی کشور به کشورهای عربی را نیز در اختیار دارند.

اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری حکومت  ایران پیشتر گفته بود که : فساد «بزرگ شده و به برخی مسئولین بالای کشور رسیده است ،در دوره‌ای که می‌شد و می‌بایست جلوی فساد را می‌گرفتند، نگرفتند و برخی مسوولین کشور را آلوده کردند.

2 دیدگاه‌

  1. اصلاً مخصوصاً مسوولین رده بالای مملکت را به فساد ورانت و دزدی مشغول میکنند تا نتوانند از زیر دستورات بالادستی خود فرارکنند ویا نافرمانی کنند این است فراماسونری مذهبی درایران . مگر خمینی توانست (نه ) بگوید؟ مگر اکبر شاه یا همان اکبر هاشمی رفسنجانی توانست (نه ) به دستورات سازمانش بگوید؟ مگر سید علی خامنه ای توانست (نه ) بگوید؟ هیچکدام نتوانستند مقاومتی ازخود نشان بدهند بلکه مطیع دستورات بالادستی خودشان بودند وتوسط همان سازمانی که برایشان کارمیکردند کشته شدند ویا خواهند شد. بنابراین زد وبند های تجاری و اقتصادی از جیب ملت ایران و ثروتهای ملی و رانتهای پشت پرده فقط وفقط گوشه ای از آلودگی مسوولین مرفه و بی درد جامعه را نشان میدهد ومردم عادی را به فلاکت بیشتر سوق میدهد.

  2. همه دزدند تیمسار مشاور ارشد دهبری رحیم صفوی با شرکت احیا ایرانیان معدن سنگان را غارت کردند سربازان امام زمان کجایند هرچند انها خودشان هم درگیرند

Comments are closed.