آمد نیوز: «طبری پور در افشاگری های خود ادعا می کند دختر لاریجانی جاسوس انگیس است»

اکبر طبری‌پور معاون اجرایی آخوند صادق لاریجانی  در ادامه اعترافات تکان دهنده خود ادعا می کند که خانم زهرا، دختر آملی لاریجانی، جاسوس انگلیس است.

به گزارش آمد نیوز اکبر طبری ‌پور معاون سابق امور اجرایی آخوند صادق لاریجانی، رییس قوه قضائیه پیشین در  ادامه اعترافات سنگین خود درباره مفاسد خاندان لاریجانی، از جمله پرونده جاسوسی زهرا آملی لاریجانی گفته است که پس از آن‌که موضوع جاسوسی زهرا خانم، دختر آیت‌الله آملی در حفاظت قوه قطعی شد، ایشان خیلی مضطرب شد. دکتر رنجبر مسئول دفتر را برای چاره‌جویی فوری صدا زدند. من هم بودم. آقای رنجبر به ایشان گفت الان تنها کاری که می‌شود کرد این است که بگویید زهرا خانم تعادل روانی نداشته است و قدرت تشخیص ندارد. آقای آملی بلافاصله زنگ زدند به آقای جعفری دادستان، او هم آمد. آقای آملی به آقای جعفری گفتند این صبیه ما بعد از طلاق دچار مشکلات روحی و روانی است. از پزشکی قانونی برای ایشان گواهی اختلال روانی بگیرید.

تا آنجا که خبر دارم با این‌که آقای جعفری خیلی پیگیری کرد اما پزشکی قانونی زیر بار نرفت و ننوشت که زهرا خانم اختلال روانی دارد فقط نوشتند کمی افسردگی دارد.

آخوند صادق لاریجانی  در دوران راست اش در قوه قضائیه اعتراض ها را آشوب و معترضان را آشوبگران خواند و گفته بود : اجازه  نمی دهیم که برخی افراد و جریان ها هزینۀ آشوب ها را کم کنند، زیرا معتقدیم که پایین آمدن هزینه آشوب ها برای آشوبگران، امنیت و اقتدار نظام را تهدید خواهد کرد.

به گزارش وزیر کشور حکومت ایران تعداد بازداشت شدگان در دوران ریاست قضائی لاریجانی را بیش از ۵ هزار نفر خواند و به گفته مقامات قضایی ۲۵ نفر نیز کشته شدند. نهادهای حقوق بشری از بدرفتاری با دستگیرشدگان در زندانها در این دوران خبر دادند.

به جز بازداشت گسترده اعتصاب کنندگان، در دوران ریاست صادق لاریجانی، میزان برخورد و دستگیری فعالان سیاسی، مدنی، صنفی و روزنامه‌نگاران دوتابعیتی‌ها،‌‌ فعالان محیط زیست، دراویش گنابادی، بهائیان، فعالان کارگری، معلمان، روزنامه‌نگاران و فعالان کرد و عرب چشمگیر بود.

7 دیدگاه‌

  1. فقط زهرا آملی لاریجانی برای انگلستان کاروجاسوسی نمیکند بلکه کل خاندان وبزرگ لاریجانی برای اینکشورآستین بالازده است ورابط فراماسونری مذهبی نیز میباشند. یادمان نرفته است که انقلاب بزرگ وکبیر ایران را خود فراماسونرهای مذهبی راه انداخته اند وسر ملت ایران را کلاه گذاشته اند.

  2. گذشته از این که حرف های “آمدنیوز” قابل اعتمادنیست، این جورجوسازی ها دوروبردستگیری متهمی به نام “طبری پور” که معلوم شد معاون قوه قضائیه هم نبوده است، بیشتر سیاست فراربه جلو برای نجات افرادی است که این روزها به اتهام فساد وتخلف در بدنه ی قوه دستگیر می شوند.ازجمله خودهمین فرد.

  3. این اتهامات که سران این مملکت جدیدا دارن ازش رونمایی میکنن ملعبه ای بیش برای فریب این مردم بدبخت بیچاره نیست.نه قراره کسی محاکمه بشه نه قراره اموال کسی مصادره بشه.این دله دزدهای مال حروم خور مجبورن برای بقای حکومت فاسدشان چندتا مهره سوخته رو بصورت صوری محاکمه کنند.مردم نباید گول این حرفا رو بخورن.بقول معروف سگ زرد برادر شغال است. دعوای رئیسی و لاریجانی بر سر غارت بیت المال است نه برای مردم بدبخت بیچاره

Comments are closed.