آنچه پشت صحنه، در مورد فرمان انحلال حشدالشعبی و اعطای اقامت پنج ساله به سرمایه گذاران خرد در ایران می‌گذرد؛ علی اکبر امیدمهر‎

نیروهای حشد الشعبی

فرمان انحلال حشد الشعبی و پیوستن آن به ارتش عزاق، انحرافی بوده و بمنظور اعزام آنان به ایران در راستای هدف زنی عمدی و تکرار شرارت‌های چند هفته اخیر در حجم وسیع در منطقه، بعلاوه سرکوب داخلی در صورت قیام مردمی در اعتراض به این شرارت‌ها و دخالت‌ها می‌باشد. قبلا نیز این گروه تروریستی بمنظور سرکوب قیام احتمالی مردم در مناطق سیل زده و پیوستن ملت باین قیام وارد ایران شدند. اما بعلت عکس العمل شدید مردم، مجبور به بازگرداندن آنان به عراق گردیدند.

جمهوری اسلامی اکنون نیز، با اعلام آماده‌باش به تروریست‌های خود در منطقه، برنامه زدن موشکی، مین‌گذاری دریایی و… به اهداف از پیش تعیین شده در منطقه را دارد. چون تصور می‌کند آمریکا مانند چند مورد قبلی، عکس العمل نظامی انجام نمی‌دهد. در نتیجه مجموعه مافیای قدرت با این فراخوانی قصد دارند هم وجهه خود را توام با گروکشی، اخاذی و گروگانگیری بالا برده و هم قیمت چانه زنی سیاسی اقتصادی و برجامی و در مجموع باج خواهی خود را به مراتب بالاتر ببرند. علت دروغ و ترفند قلابی بودن فرمان انحلال حشدالشعبی این است: که ایجاد این گروه بسیج عراقی قبلا به تصویب مجلس عراق رسیده و مطابق قانون اساسی عراق، هیچ مقامی نمی‌تواند آنرا منحل کند. مگر اینکه قبلا موضوع انحلال آن در مجلس عراق به تصویب برسد.

قضیه اعطای اقامت پنج ساله در ایران، به خارجیانی که دویست هزار دلار سرمایه گذاری کنند، نیز هدفی غیر از آنچه که به ظاهر اعلام شده، دنبال می‌کند. چون قوانین رژیم اجازه نمیدهد سرمایه گذار خارجی به آسانی از سد بوروکراسی شدید اداری، مذهبی و سیاسی رژیم عبور و بدون گذار از صافی سپاه، وزارت اطلاعات و نهادهای فاسد دیگر، از این سرمایه گذاری بهره‌مند گردد. هدف از این اقدام، دعوت از بارون‌ها، لردها و گانگسترهای بین المللی قاچاق اسلحه و مواد مخدر از تمامی قاره‌ها به ایران و تبدیل ایران به مرکز مافیای گانگستری دنیاست، تا مخارج حمام خونهای هلال شیعه و دخالت‌ها و شرارت‌های دیگر در منطقه و جهان را تامین کنند. در گذشته و هنگام جنگ هشت ساله و سپس جنگ بوسنی هرزه‌گوین نیز، برای تهیه مخارج خود، مبادرت به قاچاق مواد مخدر اسلحه و چاپ دلار تقلبی و.. نموده و این بار میخواهند ایران را تبدیل به مرکز و پایتخت این قبیل شرارت‌ها در دنیا نمایند.