آیا ارتش آمریکا، قرارگاه‌های نظامی و محل سکونت خامنه‌ای را با بمب اتمی هدف قرار خواهد داد؟

بمب افکن B52 آمریکایی

شبکه‌های خبری در ایالات متحده گزارش دادند که ایالات متحده جنگنده – بمب افکن هایی به خاورمیانه فرستاده که برخی از آن‌ها به بمب هسته ای مجهز هستند. آگاهان می‌گویند که اگر جنگی در گیرد و رژیم ایران صدها موشک بالیستیک را به سوی مواضع آمریکایی در امیرنشین های عربی و یا کشور اسرائیل شلیک کند، بعید نیست که ارتش ایالات متحده برخی مواضع حساس حکومت ایران را هدف بمب اتمی قرار دهد تا در کوتاه‌ترین مدت، بتواند رژیم را از پای در آورد و به جنگ پایان دهد.

گزارش اعزام جنگنده‌های مجهز به بمب هسته ای، نخستین بار از جانب شبکه تلویزیونی فاکس نیوز انتشار یافت و برخی رسانه‌های دیگر آمریکایی آن را بازگو کردند. فاکس نیوز به جناح جمهوری‌خواه در آمریکا تعلق دارد و از منابع خبری خوبی در کاخ سفید برخوردار است.

پیشتر اعلام شده بود که ارتش آمریکا شش فروند بمب افکن سنگین از نوع بی ۵۲ را به پایگاه خود در جریره «دیه‌گو گارسیا» در اقیانوس هند اعزام داشته است. این هواپیماها قادر به حمل بمب هسته‌ای نیز می باشند.

با آنکه پرزیدنت ترامپ تاکید کرده که نمی خواهد با حکومت ایران درگیر جنگ شود، ولی تهدیدهای مداومی که در روزهای اخیر از زبان مقامات ارشد نظامی و سیاسی حکومت ایران شنیده می‌شود، ایجاب می کند که ایالات متحده حضور نظامی خود در منطقه را تقویت کند تا سران رژیم ایران دریابند که به صلاحشان نیست با دم شیر بازی کنند.

یک مقام ارشد نیروی هوایی ایالات متحده که نامش برده نشد، خبر اعزام بمب افکن‌ها را مورد تائید قرار داد.

پیشتر نیز اعلام شده بود که ایالات متحده شمار بیشتری از سربازان خود را به سوی خاورمیانه فرستاده است.

برخی کارشناسان سیاسی و نظامی بر این باورند که تهدیدهای روزهای اخیر فرماندهان سپاه پاسداران نوعی هشدارهای توخالی است و خودشان می‌دانند که اگر تعرضی نسبت به ارتش آمریکا و یا منافع آن کشور انجام گیرد، ممکن است واکنش کوبنده ارتش آمریکا موجب نابودی حکومت آنان گردد.

 

10 دیدگاه‌

 1. قبل ازاقدام نظامی آمریکا علیه دیکتاتور دژخیم و… علی خامنه ای وسپاه پاسداران وسپاه قدس خداوند ریشه این یزیدیان وضحاک های زمانه عصر ما را از روی زمین بکند وازبین ببرد.

 2. دربازی شطرنج شاه برای اینکه کیش ومات نشودبهترین مهره هاشوفدامیکنه حالا قضیه چیه،قضیه چراغونی پارسالس دادا….

 3. با سلام

  نکنه شما هم باورتان شده اخوندها ابر قدرتند؟ این رژیم پوسیده است و احتیاج به جنگ نیست, رژیم دشمنش در داخله و در قیام ابان شمه ایی از خشم مردم را رژیم دید

  • تنها در صورت وقوع یک جنگ در منطقه است که رژیم آخوندی میتونه به حکومت خودش ادامه بده و کشورهای اطراف و تهدید کنه!
   بعید نیست که ترکیه یا روسیه پادرمیانی کنند و دوباره تفاهم نامه ای امضا بشه.
   رژیم آخوندی یک غده سرطانیه که بهتره هر چه زودتر ریشه اش کنده بشه، اما بدست ملت ایران.

 4. ای براندازان درون مرز، زمان آنست که از هر فرصتی در برابر دوربین ها علی الخصوص دوربین های CNN حاضر در ایران در انتقال سلیمانی به قبر (غایب در کشتار آبان)، ظاهر شوید و بدون نگرانی از کشته و شکنجه شدن توسط مزدوران کافر دینساز عمامه دار، خدای روزی رسان قاتلان و تروریست های جاده صاف کن دزدیدن قدرت و ثروت، در پرشکوهتر کردن مراسم تشییع و هفت و چهل سلیمانی از تشییع خمینی شرکت کرده و فریاد “انتقام انتقام انهدام انهدام” سردهید، این فشار ویرانگر را بر آخوند فربه شده از غارت کردن ایران و سبب شهید شدن ایرانی دوچندان کنید تا آخوند و سرکرده های ابله و سرکرده های ابله و کاسب سپاه دچار اشتباه محاسباتی شده و با همیاری سرکرده های نفوذی سپاه به صورت مستقیم با نیروی نظامی و یا غیر مستقیم توسط لات های دست و پا بر و اسیدپاش اجاره ای با برچسب شیعه و سنی و بازیچه امیال کافر دین ساز عمامه دار وارد جنگ با آمریکا شوند تا مسیر رفتن کافران دینساز عمامه دار و ایادی اش به بهشت بافته شده از تقیه و خدعه هموار شود.
  من الله التوفیق

 5. امریکا به هیچ وجه نباید به ایران حمله کند!! چرا که تمام موشک ها و غیره را اخوندها در عراق، لبنان، سوریه و یمن کاشته اند پس بایستی مکان ان سلاح ها را قبل از انکه حمله از طرف اخوندها شروع بشود مورد تخریب قرار بدهند که دیگر سلاحی برای تهدید وجود نداشته باشد.

  حساب خامنه ای و بقیه ایل و تبارش را هم باید بسپارند به دست ایرانیان میهن پرست. افزایش تحریم اقتصادی هم که جای خودش را دارد.

 6. امریکا وقتی مقام رسمی ایران رو هدف قرار داد ایران در دو راهی تسلیم یا انتقام قرار گرفت و حکومت و مردم ایران راه انتقام رو در مقابل تسلیم شرم اور انتخاب کردند ،حالا امریکا باید پاسخ بده که با حمله به ایران به کدامین اهدافش میتونه برسه ،ایا حضور دها میلیون ایرانی این پیغامو مخابره نکرد که حکومت ایران با جنگ از پا نمی افته و مردم ایران با شعار انتقام این پیام رو ندادند که نمیشه با تفرقه افکنی ،تحریم و جنگ اونا ررو از دفاع کردن از خاک کشورشون منصرف کرد؟ما امروز انتقام گرفتیم و امریکا اینو باید درک کنه که هیچیک از اهدافش با هدف قرار دادن ایران و جنگ محقق نخواهد شد و ادامه جنگی فرسایشی،هزینه زا و بی ثمر به نفع هیچ کشوری نخواهد بود ،ایا امریکا میتونه ۸۰ میلیون ایرانیو بکشه؟

Comments are closed.