آیا خامنه‌ای و سپاه، در مخالفت با واکسن فایزر و مدرنا، می‌خواهند مردم ایران را به کشتن بدهند؟

در همان حال که به علت نبود یا کمبود واکسن کرونا، هر روز صدها نفر دیگر در ایران جان خود را از دست می دهند، آخوند ابراهیم رئیسی فردی را به عنوان وزیر جدید بهداشت به مجلس توصیه می کند که علنا می گوید که برای درمان همه دردها باید به “طب اسلامی” روی آورد و شیوه های مدرن پزشکی و داروهایی که در غرب ساخته شده را کنار گذاشت.

همزمان، پاسدار حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران دوباره ادعا می‌کند که مصرف واکسن‌های ساخت آمریکا و کشورهای اروپای غربی فاجعه بار است و ادعا می کند که غرب یک “جنگ بیولوژیک” علیه حکومت ایران به راه انداخته است.

در واقع، سخنان سلامی، تکرار گفته های سال گذشته علی خامنه ای است که ادعا کرده بود از آن جا که غرب از ساختار بیولوژیک ملت ایران آگاهی دارد، می خواهد نوع خاصی از واکسن فایزر به ایران بفرستد که ملت ایران را دسته جمعی بیمار و فلج سازد.

این ادعاهای بیمار گونه، در کنار وعده‌های سپاه پاسداران که در ظرف چند ماه قادر است بهترین واکسن جهان را تولید کرده و حتی به آمریکا نیز صادر کند، در واقع بخشی از یک توطئه بزرگ سران سپاه پاسداران، با همراهی و موافقت علی خامنه ای است، که سپاه با این ادعا که قصد ساخت واکسن “برکت” را دارد، میلیاردها تومان بودجه از دولت می‌گیرد و پس از گذشت بیشتر از هشت ماه، اعتراف می‌کند که فاقد تاسیسات فنی و ماشین آلات لازم برای تولید انبوه واکسن است و عملا اعتراف می کند که ادعاهای پیشین دروغ بوده است، ولی همچنان از واردات واکسن های غربی جلوگیری می کند.

این شیوه رفتاری ناانسانی، نشان می دهد که برای سران رژیم ایران جان مردم کوچکترین اهمیتی ندارد و آن چه سیاست حکومت را رقم می زند، ایجاد امکان انتقال بودجه کلان به سپاه پاسداران به بهانه تولید واکسنی است که نه تنها توانایی تولید انبوه آن را ندارند، بلکه کارآیی واکسن هنوز با انجام آزمایش های لازم مشخص نشده است و حتی شایع است شماری از کسانی که واکسن “برکت” به آن ها تزریق شده، جان سپرده اند.

در هفته های اخیر شمار بیشتری از پزشکان ایرانی و مردمی که دلشان برای حفظ سلامت هموطنان و پایان بخشیدن به این کشتار می سوزد، با نوشتن نامه های بسیار خطاب به خامنه ای از او می خواهند ممنوعیت واکسن های غربی را باطل کند و واکسیناسیون همگانی را امکان پذیر سازد – در غیر این صورت، میلیون نفر ایرانی جان خود را ممکن است از دست بدهند.

حتی برخی از حقوقدانان و تلاشگران حقوق انسانی قصد دارند علی خامنه ای را در دادگاه بین المللی مورد محاکمه قرار دهند که با ممنوعیت ورود واکسن فایزر و مدرنا، ده‌ها هزار ایرانی را به کشتن داده و هنوز هم بر اجرای دستور خود پای می فشارد.

این کارزار در حالی جریان دارد که “اف دی آی” سازمان غذا و دارو در ایالات متحده که معتبرترین مرجع جهانی در تائید یا رد داروهای تازه ساخته شده است، در این هفته اعلام کرد که همه بررسی‌های لازم ثابت کرده که واکسن فایزر کاملا مطمئن است و در ایجاد مصونیت علیه کرونا، از کارآیی ۹۶ درصدی برخوردار است.

برخی کاربران شبکه های اجتماعی، در پیام های خود نوشته اند چگونه است که چین و روسیه که حکومت ادعا می کند بزرگترین دوستان آن هستند، حاضر نشدند چند میلیون واکسن به ایران بفروشند، و استدلالشان آن است که خودشان به این واکسن ها برای جمعیت خویش نیاز دارند. پس دوستی آن ها کجا رفت؟

بیش از دو میلیارد واکسن فایزر و مدرنا به حدود یک میلیارد نفر جمعیت دنیا تزریق شده و نتیجه معجزه آسا داشته است. پس سران رژیم ایران با کدام استدلال علمی آن را مردود می دانند؟

در مجموع، شیوه رفتاری علی خامنه ای و سپاه پاسداران و همه عواملی که با آن ها همکاری دارند، این پرسش را به میان می آورد که آیا رژیم میخواهد مردم ایران را به کشتن دهد و از دست آنان خلاص شود؟