آیا ولادیمیر پوتین رهبر روسیه، دارای یک آپارتمان دو اتاقه در تل آویو است؟

منابع غربی ادعا می کنند که پرزدینت ولادیمیر پوتین رهبر قدرتمند روسیه، یکی از ثروتمندترین افراد دنیا نیز می باشد که در طول سال های زمامداری خود، پول های زیادی را به حساب شخصی خود ریخته است.

معلوم نیست که این ادعا تا چه حد درست باشد. ولی مسلم آن است که پوتین دارای یک آپارتمان کوچک دو اطاقه در شهر تل اویو در مرکز اسرائیل است.

باور نمی کنید؟

ماجرا از این قرار است که اقای پوتین در دوران دبیرستان یک معلم زبان آلمان داشت که به او خیلی توجه و مهربانی می کرد. این بانوی معلم مینا یودوتسکایا نام داشت که پوتین او را می پرستید زیرا معلم خیلی خوبی بود و همیشه با او خوشرفتاری می کرد.

سال ها از این جریان گذشت و آن دانش آموز دبیرستان به رهبری روسیه رسید، ولی معلم خوب خود را از یاد نبرد.

سیرده سال پیش، پوتین در مقام رهبر روسیه، سفری به اسرائیل داشت و مورد پذیرایی گرم قرار گرفت و از جمله احوال معلم قدیمی خویش را پرسید و سراغ او را گرفت و معلوم شد که خانم مینا یودوتسکایا در تل آویو زندگی می کند.

در دیدار پرهیجانی که با هم داشتند، خانم مینا از جمله تعریف کرد که کرایه نشین است و زندگی مرفهی ندارد. پرزیدنت پوتین فورا دستور داد یک آپارتمان کوچک برای او خریداری شود.

خانم مینا یودوتسکایا مدت دوازده سال در این آپارتمان زیست و همیشه دعاگوی پوتین بود. ولی او در سن ۹۶ سالگی درگذشت و در وصیت نامه خود نوشته بود که پس از مرگش، آپارتمان را به پریدنت پوتین باز گردانند و از او سپاسگزاری کرده بود.

حالا شما بگوئید که رئیس جمهوری کشور بزرگ روسیه، با یک آپارتمان دو اطاقه در خیابان پینس در مرکز تل آویو چه می تواند بکند؟

3 دیدگاه‌

  1. میتواند یک یادبود تشکر و قدردانی از سرزمین و مردم اسراییل بپاس برکتی که شامل حالش شد و از انجا به قدرت و ثروت رسید بجا بگذارد تا همه بدانند هرکس اسرائیل را برکت دهد برکت می گیرد و هر که اسرائیل را لعنت کند دچار لعنت میشود.

  2. درود بر اموزگاران و درود بر مهربانی و صلح. براستی مهربانی فراتر از هر دینی است و چه نیکو است انسانها به جای تعصبات دینی (( صلح و مهربانی وادب)) را پیش گیرند تا قلبها ی همه را مالک شوند .درود بر اسراییل

Comments are closed.