ابوالفضل قدیانی : فرمان “نخود هر آش نظام اسلامی ایران”در مورد ممنوعیت خرید واکسن کرونا؛غیر انسانی است

ابوالفضل قدیانی، فعال سیاسی و مخالف حکومت اسلامی ایران درباره دستور خامنه ای درباره ممنوعیت خرید واکسن خارجی گفت : مسئول اصلی و نهایی این فجایع و حوادثی  که در آینده رخ دهد علی خامنه‌ای است

او در ادامه افزود: فرمان  خود کامهٔ خودپرست امروز ایران علی خامنه‌ای ورود واکسن های آمریکایی و انگلیسی را ممنوع اعلام کرده، واکسن هایی که مراحل علمی و فنی خود را گذرانده و مورد تایید سازمان جهانی بهداشت قرار گرفته است.

قدیانی گفت: در شرایطی که کورونا روزانه جان حداقل صدها نفر از هموطنان عزیز مان را می گیرد ،وی جان ملت ایران را اسیر هوی و هوس خود قرار داده و با استبداد مطلق به جای ۸۵ میلیون ایرانی تصمیم می گیرد در حالیکه کاملاً آگاه است که اکثریت قریب به اتفاق ملت ایران با او و نظام جمهوری اسلامی مخالفند.

این فعال سیاسی در ادامه افزود: او طبق قوانین پر عیب و ایراد کشور هم حق دخالت در این امور را ندارد،وی حتی اجازه نمی دهد وزارت بهداشت و وزیر سرسپرده اش تصمیمات تخصصی اتخاذ کنند متاسفانه دولت و رئیس‌جمهور مسلوب الاختیار تحت فرمان مستبد، توان اعمال اختیارات حداقلی خود را هم ندارند . لازم به ذکر است که بسیاری از کشورهای جهان سوم گام های بلند ی در جهت واکسیناسیون بر داشته‌اند اما ملت مظلوم ایران اسیر چنین خودکامه ای است.

قدیانی در پایان گفت: در هر حال مسئول اصلی و نهایی این فجایع و فجایعی که در آینده رخ دهد علی خامنه‌ای است.