احمد جنتی: «جدال بین صادق لاریجانی و محمد یزدی، ظاهری است و دشمن خوشحال نشود»

آخوند جنتی  بدون توجه به اتهاماتی که یزدی و لاریجانی علیه یکدیگر مطرح کرده‌اند، گفت که دشمن چشم دیدن اتحاد مردم  و مسولان نظام جمهوری اسلامی را ندارد

در پی جدال های روزهای اخیر بین دو رییس پیشین قوه قضائیه که بازتاب گسترده ای در رسانه ها ی داخلی و خارجی داشته است و هم اکنون هم ادامه دارد .آخوند احمد جنتی دبیر شورای نگهبان ادعا کرد که این اختلافات بین لاریجانی و یزدی یک امر ظاهری است و نمی تواند نشان ایجاد شکاف در دستگاه حکومتی تلقی شود و موجب دلخوشی مخالفان و دشمنان رژیم گردد  .

به  گزارش خبرگزاری فارس، آخوند احمد جنتی گفت :  «جدال بین یزدی و لاریجانی ظاهری است، دشمنان طمع و شادی نکنند وی افزود:  با صادق لاریجانی و محمد یزدی صحبت کرده و به زودی هر دو عزیز را در کنار یکدیگر خواهیم دید».

آخوند جنتی  بدون توجه به اتهاماتی که یزدی و لاریجانی علیه یکدیگر مطرح کرده‌اند، گفت که دشمن چشم دیدن اتحاد مردم  و مسولان نظام جمهوری اسلامی را ندارد .دشمن عصبانی شده و تاب تحمل سقوط پهپاد آمریکایی و توقیف کشتی انگلیسی را ندارد .

آخوند محمد یزدی پیشتر در یک سخنرانی در قم،  شدیدا به صادق لاریجانی تاخته بود و او را متهم به خیانت به رهبری و فساد اقتصادی و هم چنین  حمایت از یک مدیر قضایی که به اتهام فساد بازداشت شده بود، مطالبی را عنوان کرده بود.

صادق لاریجانی نیز بعد از دو روز  با انتشار نامه‌ای شدیداللحن، محمد یزدی را به بیان مطالب موهن و تکرار دروغ متهم کرد.

آخوند ناصر مکارم شیرازی، از مراجع تقلید ساکن قم نیز  از صادق آملی لاریجانی و محمد یزدی خواست: «این باب را به کلی مسدود کنید و به آبروی روحانیت و نظام کمک فرمایید».

به گزارش خبر آنلاین آخوند آملی لاریجانی گفته است : سینه ام خزانه الاسرار اتهامات مجموعه‌ای از معاونان، قائم مقامان و آقازاده‌های مسئولان و شخصیت هاست.

شماری از کاربران فضای اجتماعی در واکنش به این اعتراف لاریجانی  پرسیده اند که مگر شما رئیس دستگاه قضایی نبودید؟ پس چرا به جای حفظ اسرار در سینه خود به اتهامات رسیدگی نکردید؟