احمد خاتمی: هزینه حمله آمریکا به ایران شامل اسرائیل هم خواهد شد

آخوند احمد خاتمی  تهدید کرد که در صورت حمله آمریکا به ایران، هم‌پیمان واشینگتن، اسرائیل، نیز هزینه آن را خواهد پرداخت.

به گزارش خبرگزاری فارس، عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان که روز چهارشنبه ۳۱ مرداد، در خطبه‌های نماز عید قربان سخن می‌گفت، اعلام کرد که هزینه جنگ احتمالی آمریکا با ایران «هیولا» خواهد بود.

آخوند خاتمی افزود: «در صورت تعرض به ایران، هزینه فقط شامل آمریکایی‌ها نخواهد شد بلکه شامل هم‌پیمانش،  و به گفته او رژیم صهیونیستی هم خواهد شد».

جمهوری اسلامی موجودیت کشور اسرائیل را به رسمیت نمی‌شناسد و ملایان به بهانه های مختلف به کشور و ملت اسراییل حمله می کنند و آشکارا خواهان نابودی  آن می شوند.

پیشتر حسن روحانی، رئیس‌جمهور ایران، روز سه‌شنبه ۳۰ مرداد، گفته بود که مقام‌های آمریکا می‌دانند «نتایج» حمله نظامی به ایران چه خواهد بود و «چه هزینه‌هایی را در بر خواهد داشت»

در همین حال، به گزارش خبرگزاری تسنیم، آخوند خاتمی در مورد بحث مذاکره بین واشینگتن و تهران هم گفت که آمریکا در پی مذاکره نیست،‌ بلکه «در پی دیکتاتوری در مذاکره است».

او با اشاره به اینکه آمریکا آرزوی مذاکره با ایران را به گور خواهد برد، ‌اضافه کرد: «آنها باید بدانند نظام جمهوری اسلامی در برابر دیکتاتوری ایستاده و خواهد ایستاد».

این عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان با اعلام اینکه ایران با آمریکا مذاکره نخواهد کرد،‌ افزود: «ایرانی‌ها می‌دانند آمریکایی‌ها چه بلایی بر سر برجام آوردند؛ آنها در اقدامی غیر‌انسانی، برجام را به هم زد».

این روزهاوبا نزدیک شدن به دور دوم تحریم ها که شامل تحریم فروش نفت ایران می شود حکومت ملایان که در مخمصه افتاده اند با فرافکنی و تهدیدات تکراری بر علیه کشور و ملت تاریخی اسراییل که دوستی هزاران ساله با ایران دارد کوشش دارند تا با چنگ و دندان نشان دادن راه گریزی بیابند.

یک دیدگاه

  1. یعنی کلا ادبیات نوشتاری شماها جالبه. من منتقد آخوند و خواهان سرنگونیم. اما شماها واقعا عقده ای هستید. کلا جملاتتون و نوشتارتون و ادبیاتتون حالت پرخاشگری و عصبانیت داره. به صورت کاملا ناشیانه اخبار رو عوض می کنید و خلاصه حالتون خوب نیست. اینم بدونید که تغییر نقشه ی آمریکایی که از کمر ِ تکنولوژی هیتر زد بیرون هم در آینده رقم می خوره.

Comments are closed.