احمدی نژاد در واکنش به اجرای حکم حمید بقایی، از بخشی از فسادهای سران رژیم پرده برداشت

محمود احمدی نژاد رئیس جمهور پیشین حکومت اسلامی در نامه‌ای خطاب به قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس که شاخه خارجی سپاه پاسداران است، از او خواست تا شریک ظلم دستگاه قضایی نشود. او در نامه مفصل دیگری از بودجه های کلان و میلیاردی که از سوی برخی مقامات حکومت اسلامی طی سالهای اخیر از خزانه مردم دریافت شده، پرده برداشت و گوشه کوچکی از غارت بودجه بیت المال از سوی تعدادی از وابستگان حکومت را فاش ساخت.

 احمدی نژاد در نامه خود خطاب به قاضی تجدید نظر دادگاه حمید بقایی که به ۱۵ سال حبس و شلاق محکوم شده گفته است: « بسیاری از مقامات حکومتی از محل بودجه عمومی، موسسات خصوصی راه انداخته‌اند و اداره می‌کنند، و نمی‌شود حمید بقایی را به خاطر کار مشابهی که انجام داده است متهم کرد». احمدی نژاد در نامه خود خطاب به قاسم سلیمانی نوشته است «قوه قضاییه به بهانه برخی مراودات کاری میان او و قاسم سلیمانی، اصرار دارد که برادر انقلابی و پاک ما را با انگیزه و هدف سیاسی، به سنگین‌ترین مجازات ها محکوم کند».

 حمید بقایی سه شنبه گذشته برای گذراندن دوره محکومیتش به زندان رفت. او به ۱۵ سال حبس و ۴۳ میلیارد تومان جزای نقدی و شلاق محکوم شده است. محمود احمدی نژاد در نامه مفصل خود خطاب به رئیس دادگاهِ تجدید نظر حمید بقایی، فهرستی از برخی مقامات که از بودجه دولتی و بیت المال به سود موسسات خصوصی خود استفاده می‌کنند، ارائه کرد. وی در این نامه از جمله به اسامی هاشمی رفسنجانی، حدادعادل، علی لاریجانی رئیس کنونی مجلس، مصباح یزدی، علی اکبر ولایتی، ری شهری و عده‌ای دیگر اشاره می‌کند و می‌نویسد «هیچ مرجعی از جمله قاضی نمی‌تواند از مقام صاحب اختیار درباره تشخیص افراد واجد صلاحیت برای پاداش و کمک سوال نماید، چه رسد به اینکه حکم محکومیت نیز صادر کند. اگر این روال را در دستگاه قضایی به رسمیت بشناسیم، اولاً باید مقامات قضایی به جای مقامات اجرایی بنشینند و ثانیا هر مقام اجرایی قبل از هر تصمیمی، باید تاییدیه تمام قضات و مقامات قضایی کشور را اخذ نماید، چرا که هر لحظه ممکن است یکی از آنان مدعی شود.»

 نامه احمدی نژاد در سایت دولت بهار انتشار یافته است و او در این نامه پرداخت ها به برخی مقامات برجسته حکومت اسلامی را فاش می کند که خبر از چپاول بی دریغ بیت المال از سوی آنها دارد. احمدی نژاد نوشته است که «قبلاً مرحوم هاشمی رفسنجانی از محل بودجه و با تصویب دولت صدها میلیارد تومان به دانشگاه آزاد کمک کردند و همزمان خودشان رئیس هیات موسس و رئیس هیئت امنای دانشگاه بودند. حدادعادل پدر عروس رهبر در جایگاه ریاست مجلس برای نهادهای خصوصی، بودجه تصویب می‌کردند و خودشان حداقل دو نهاد خصوصی را در اختیار داشتند که برای آنها بودجه تصویب، اخذ و هزینه می‌کردند. آقای لاریجانی رئیس مجلس کنونی، همزمان مدیر بنیاد شهید مطهری نیز هستند و هر سال برای آن بودجه تصویب، اخذ و هزینه می‌کنند. آقایان مصباح یزدی، ری شهری، امامی کاشانی، شاهرودی و جوادی آملی و بسیاری از مقامات ارشد کشور نیز موسسات آموزش عالی یا فرهنگی دارند که از بودجه عمومی استفاده می کنند. آقای علی اکبر ولایتی، دو موسسه خصوصی دارند که هر سال برای آن‌ها بودجه اخذ و هزینه می کنند».

 احمدی نژاد می‌نویسد «اگر قرار است که رسیدگی، با این شدت و حدت و خارج از روال قانونی انجام شود، آیا ارجحیت با آن نیست که به ۶۳ حساب بانکی رئیس دستگاه قضا که بدون ذیحساب قانونی و بدون نظارت دیوان محاسبات، ماهانه دهها میلیارد تومان سود دریافتی آن با تشخیص فردی ایشان هزینه می شود، رسیدگی کرد؟ یا اینکه به موضوع شرکت “فوآد ری”، وابسته به آقای ری شهری که صدها میلیارد تومان خسارت و بدهی آن را ستاد اجرایی پرداخت کرده و یا موسسه تعاون ناجا و بانک قوامین در نابودی هزاران میلیارد تومان از اموال مردم رسیدگی کرد؟»

 احمدی نژاد در این نامه می نویسد: «اگر همکاران من خدایی ناکرده به دنبال سوء استفاده از جایگاه خود بودند، آیا وضعیت زندگی آنها در سطح زندگی معمولی مردم بود؟ چگونه است که دستگاه قضایی بر خلاف قانون، مقامات دولت دهم را به اتهام انجام کار قانونی و روال عمومی دولت‌ها، به اشد مجازات محکوم می‌کند و کمترین تعرضی به دیگران ندارد»!

یک دیدگاه

  1. سیل ی که احمدی نزاد ملعون مطرح میکند همان مشکلات فزاینده اقتصادی است و افزایش نرخ ارز هم توسط این داعشی پلید صورت گرفته که هزاران میلیارد پول این مردم احمق دردستان کثیف و تروریست پرورش است.خدا نابود کند سپاه را که حامی اصلی این فرد است و منافع بیشماری را در زمان ریاستش کسب کرده اند.سپاه یک نیروی جهنمی و شیطانی است که اقتدار نظامی ان در منطقه و شاید جهان بی مانند است و طی ۴۰ سال شب و روز از تمام ظرفیتهای مالی و سیاسی و اقتصادی کشور برای رسیدن به نقطه امروزی استفاده کرده.سوءاستفاده احمدی نژاد بحدی گسترده است که قابل قیاس با دیگران نیست اما این … از افشای دیگران سخن میگوید. امثال احمدی نزاد حاصل تفکر ناب اسلامی خمینی است که توسط داعش درحال انجام است

Comments are closed.