ادامه افشاگری “طبری پور”: «آخوند محسنی اژه ای دستور قتل یک متهم مالی را صادر کرده بود»

اکبر طبری‌پور، معاون اجرایی وقت «صادق لاریجانی»

در ادامه افشاگری های جناحی متنازع رژیم در مورد فسادهای مالی یکدیگر،  اکبر طبری در اعترافات جدید، محسنی اژه ای را متهم می سازد که دستور قتل متهمی را که به خاطر تخلفات مالی تحت پیگرد بود، صادر کرده است.

اکبر طبری‌پور، معاون اجرایی وقت «صادق لاریجانی» در ادامه اعترافات خود علیه مفاسد اقتصادی و اخلاقی حکومت ایران  به نحوه قتل ،داوود سرخوش شهری، متهم اصلی پرونده اختلاس بیمه ایران اشاره کرده و گفته است محسنی اژه‌ای دستور قتل متهم اصلی پرونده بیمه ایران را داد .

به گزارش سایت خبری  آمدنیوز، اکبر طبری‌پور در مورد قتل داوود سرخوش شهری متهم اصلی اختلاس بیمه ایران  نوشت: «آخوند محسنی اژه‌ای با تحریک آقایان علیرضا زاکانی و حسین فدایی در دفتر رهبری، دنبال این بودند به هر ترتیب که شده محمدرضا رحیمی معاون اول احمدی‌نژاد را زندانی کنند. از مدارک جابر ابدالی که (از نزدیکان محمدرضا رحیمی بود و میلیاردها تومان دزده بود) چیزی درنیامد. ابدالی گفته بود پولی که به رحیمی داده بابت ستاد اصولگراها داده و آقای باهنر هم حرفش را تأیید می‌کرد.

وی افزود: بعد  آقای محسنی رفتند سراغ دو نفر دیگر از متهمان پرونده بیمه ایران. اول حمزه نوسی را صدا کرد گفت :اگه بگی همه کارهات با دستور رحیمی بوده همین الان با یک کفالت آزادت می‌کنم». ‘نوسی’ زیر  بار این اعتراف نرفت. آقای محسنی بعد از نوسی، داوود سرخوش را صدا کرد.»

طبری‌پوردر ادامه نوشته است :  «برخلاف سایر متهمان پرونده بیمه ایران که ارتباط خود با محمدرضا رحیمی را منکر بودند، داوود سرخوش شهری در دادگاه، مدعی پرداخت رشوه به رحیمی شد و از قضا کمترین حکم حبس را هم گرفت. ودر  حدود چهار میلیون یورو هم به محسنی اژه‌ای داد.

طبری نوشته است : در حدود۴سال پیش  حبس داوود سرخوش رو به پایان بود. وی در  یکی از تماس‌هایش که شنود شده بود، به آقای محسنی اژه‌ای توهین کرده بود و گفته بود آزاد بشم می‌دانم چه کنم با این مردک! گزارش این تلفن به آقای محسنی اژه ای  که می‌رسد از طریق یکی از عوامل‌شان در اوین به نام بخشی زمانی در زمانی‌که داوود سرخوش به علت درد دیسک کمرش به بیمارستان دی به بهداری اوین منتقل می‌شده، به او در بهداری اوین یک شربت مسموم می‌خورانند و خلاص می‌شود.

سال ها از روی کار آمدن حکومت اسلامی در  ایران می گذرد اما مردم این کشور هر روز شاهد  افشاگری فساد و اختلاس و چپاول از سوی مفاسد حکومتی هستند  .