ادعاهای رمضان شریف: اعتراض های مردمی را اسرائیل و آمریکا به راه انداختند و زنان بی حجاب به میدان فرستادند


مقامات حکومت اسلامی ایران، در تلاشی آشکار برای لاپوشانی کردن مسؤولیت خود در قتل تظاهرکنندگانی که به افزایش بهای بنزین و دشواری های معیشتی اعتراض می کردند، هر روز ادعاهای تازه ای مطرح می کنند تا ظاهرا نشان دهند که معترضین، قشرهایی از مردم ایران نبوده اند، بلکه عوامل نفوذی کشورهای خارجی رهبری این اعتراض ها را به دست داشته اند.

سپاهی رمضان شریف که به عنوان سخنگوی سپاه پاسداران چنین ادعایی را عنوان کرد از جمله گفت که به راه اندازان اعتراض های مردمی، نه سه برابر شدن بهای بنزین، بلکه توطئه های اسرائیل و آمریکا بوده است. او همچنین ادعا کرد که اسرائیل و آمریکا بانوانی را به صحنه می فرستاده اند که با ماموران حکومتی درگیر شوند و رویدادها را به خشونت بکشانند.

در موارد پیشین نیز رژیم ادعا کرده بود که اسرائیل و آمریکا با اجیر کردن زنان بدکاره، آن ها را به خیابان های شهر مذهبی قم می فرستند تا مخالفت خود را حجاب را بیان کنند. معمولا این انگ بستن ها به هدف خدشه دار کردن اعتراضات مردمی در ایران و موجه جلوه دادن سرکوب و کشتار، به عمل می آید.

رمضان شریف، در ادامه سخنان خود به تمجید و تحسین از رژیم ایران پرداخت و ادعا کرد که رژیم، در برابر کمونیسم و کاپیتالیسم، گفتمان جدیدی را در جهان پایه گذاری کرده است.

در شبکه های اجتماعی، در پاسخ به این ادعای سخنگوی سپاه پاسداران آمده است که خمینی گفته بود که کوخ نشینان باید حق خود را از کاخ نشینان بگیرند  و وعده داده بود که رفاه و نیکبختی را برای همگان در حکومت اسلامی موعود تامین خواهد کرد. اکنون حتی قشر متوسط ایران نیز به کوخ نشینان پیوسته و یا شب را در داخل اتومبیل خود و در خیابان به صبح می رساند.

رمضان شریف در مورد ماهیت آن چه که “گفتمان سوم” لقب داده، گفت: «امروز نماد این گفتمان و نفوذ و صدور انقلاب، در جبهه مقاومت در کشورهای منطقه بازتاب یافته است»

اشاره سخنگوی سپاه پاسداران از آن چه که “جبهه مقاومت” نامید، گروه های ترور در لبنان، غزه، سوریه، عراق و یمن می باشد که با پول و اسلحه اهدایی از جانب رژیم ایران تغذیه می شوند.

2 دیدگاه‌

  1. افراد این رژیم منحوس شیعه هیتلری در چند نقطه با هم مشترک و هیچگونه فرقی بین آنها نیست ! اول از همه درغگو تا حد تمام حرفهایشان ، بعد غیر قابل اطمینان و سومین اشتراکشان تمام مقامات رژیم قبلا در سپاه پاسداران بوده و بخاطر کشتارشان از ملت درجه بیشتر گرفته اند و در حال حاضر مقامات رژیم را تشکیل می دهند و دستشان به خون هموطنانمان آلوده است که برای به دادگاه کشیدن آنها و تحقیق شروع بسیار خوبی است چون سپاه ارتش نیست که خود را مامور و معذور بنامند بلکه در خدمت رژیم و خامنه ای هستند و در سال ۸۸ چند سرداری که با مردم بودند کشته شدند!

  2. تو شریف نیستی بلکه پلید و پستی!

    سزای رفتار ننگینت را در دادگاههای اینده خواهی داد! ای خاعن ادمکش دروغگو، مردم ایران چشم و گوش دارند و احساس و فهم و شعوری که تو و امثال تو ندارید دارند، اما بسیار صبور بوده اند که گذاشته اند شما حیوانات بتوانید برای چهل سال به انها ظلم و ستم کنید.

Comments are closed.