ادعای سپاه: حمله موشکی علیه آمریکائیان در عراق، درست در همان ساعتی که قاسم سلیمانی را هلاک کردند

سخنگوی سپاه پاسداران برای اثبات این نکته که انتقام گیری رژیم ایران از ایالات متحده به صورت بسیار حساب شده و برنامه ریزی شده انجام گرفت، گفت : حمله موشکی سپاه در همان ساعتی انجام شد که قاسم سلیمانی کشته شد.

پاسدار رمضان شریف، پس  از خاکسپاری قاسم سلیمانی در کرمان اعلام کرد   که حمله موشکی ایران به پایگاه‌های آمریکایی درعراق در ساعت یک و ۲۰ دقیقه بامداد و در همان ساعتی انجام شده که قاسم سلیمانی در حمله آمریکا در عراق کشته شد.

پاسدار شریف ادعا کرد : “آمریکایی‌ها دستپاچه جلسه اصظراری تشکیل دادند اول اعلام کردند ترامپ سخنرانی می‌کند و لحظاتی بعد گفتند سخنرانی لغو شد و قطعا پیام را دریافت کرد.”

یک مقام وزارت خارجه بریتانیا درباره حملات موشکی ایران به پایگاه‌های آمریکایی در عراق به بی‌بی‌سی گفته که ما به صورت اضطراری در حال روشن کردن جزییات واقعه هستیم. اولین اولویت ما امنیت نیروهای بریتانیایی است.

بنا به گزارشی دیگری، شبکه خبری سی.ان.ان به‌نقل از یک مقام نظامی آمریکایی نوشت که پیش از حملات موشکی بامداد چهارشنبه سپاه پاسداران به پایگاه‌های نظامی در عراق، به نیروهای آمریکایی مستقر در این پایگاه‌ها از پیش هشدار داده شده بود و این نیروها در پناهگاه‌ها مستقر بودند.

تحلیلگر رادیو پیام اسرائیل در اخبار امروز توضیح داد که شلیک موشک بالیستیک، توسط دشمن قابل رصد کردن است و مقامات نظامی آمریکایی در عراق، با رصد کردن شلیک بیش از پانزده موشک بالیستیک، فرصت کافی داشتند که خود را به پناهنگاه برساند.

تا هنگام تنظیم این خبر، دولت ایالات متحده هنوز رسما از تلفات یا اسیب های احتمالی در جریان حملات موشکی شب گذشته، خبری منتشر نساخته است.

یک دیدگاه

  1. شریف، تو و امثال تو اگر یک ذره خون ایرانی در رگهایتان بود برای هلاک شدن یک قاتل به سرنوشت و خاک ایران اینطور اسیب نمیرساندید.
    خوب معلوم است که مانند میکروبهای ازمایشگاهی «ایران» جای کشت و تولید مثل شماست و ان هم باعث ننگ ما ایرانیان است که ساکت نشسته ایم و به شما این پروانه را داده ایم که هر غلطی که میخواهید بکنید!

Comments are closed.