ادعا یک فرمانده سپاه پاسداران: «همه ملت های دنیا اشتیاق دارند که کمک های ایران به تروریست ها ادامه یابد!»

“غلامرضا سلیمانی ” رییس بسیج سپاه پاسداران

یک سپاهی در سخنانی ادعا می کند که همه ملت های جهان چشم امید دوخته اند که کمک های رژیم ایران به سازمان های تروریستی، که او آن ها را “جبهه مقاومت” نامید، ادامه داشته باشد. ولی نگفت که کدام کشورهای جهان چنین اشتیاقی دارد و کدام ملت ها این اشتیاق خود را بیان داشته اند؟

پاسدار “غلامرضا سلیمانی ” رییس بسیج سپاه پاسداران، در رابطه با این ادعای تعجب آور خود گفت: چشم امید جهان به حمایت حکومت ایران از  جبهه مقاومت دوخته شده است.

پاسدار غلامرضا سلیمانی افزود: با حمایت علی خامنه ای و سپاه پاسداران و هم چنین بسیجیان و گروه های مقاومت از جمله حماس ،حزب الله ، فاطمیون ، حشدالشعبی و حوثی ها و سایر گروه های مقاومت و با مشارکت حداکثری مردم یک نظام سیاسی مقتدر بنام جمهوری اسلامی در دنیا تابلو بلند کرده است و چشم امید جهان به جبهه مقاومت دوخته شده است.

پاسدار سلیمانی گفت : نیروهای سپاه و بسیج و مقاومت نباید از قدرت ظاهری دشمن بترسند و با کشته شدن قاسم سلیمانی هراس داشته باشند و بعضی ها می خواهند با انجام عملیات روانی و دستگاه های وابسته به نظام سلطه با اغواگری دنبال کم جلوه داده اقتدار و ارزش جمهوری اسلامی باشند اما همواره با شکست روبرو شده اند.

وی افزود : با تعصب و جانبداری از نقش غیرت های دینی از جمله تشیع می توان شاهد  فروپاشی دشمن در دنیا باشیم امروز همه اذعان دارند که یک مکتب سیاسی مقتدربه نام شیعه با رهبری علی خامنه ای  در دنیا شکل گرفته و مورد علاقه همه مردم آزادیخواهان قرار گرفته است.

پاسدار غلامرضا  سلیمانی گفت: از این پس بسیج با مسوولیتی که از سوی رهبری در بخش مدیریت اقتصادی کشور به وی داده شده است می تواند نقش مهمی در ایران و جهان  در زمینه اشتغال زایی و رونق تولید ات داخلی و خارجی داشته باشد.