ارتش ایالات متحده جنگنده های رادگریز اف ۲۲ به حوزه خلیج فارس می فرستد

هواپیماهای اف یست و دو و اف سی و پنج رادار گریز هستند و قادرند نه فقط حمله موشکی نسبت به خود را دفع کنند، بلکه می توانند امکانات دفاعی دشمن را نیز از کار بیاندازند

به دنبال هشدار روزهای اخیر پرزیدنت ترامپ خطاب به سران حکومت ایران و فرماندهای سپاه پاسداران، در واشنگتن اعلام شد که ارتش ایالات متحده شمار از جنگنده های بسیار پیشرفته خود از نوع اف – ۲۲ را به حوزه خلیج فارس می فرستد.

شمار زیادی از فرمانده سپاه و مقامات سیاسیی رژیم ایران و حتی آخوندهای حکومتی در جریان خطبه های روز جمعه، ادعا کرده بودند به همان آسانی که توانستند پهپاد اطلاعاتی آمریکا را ساقط کنند، جنگده های اف بیست و دو و اف سی و پنج را نیز متلاشی خواهد ساخت.

این ادعاها در حالی از زبان سرکردگان حکومت ایران شنیده می شود، که هواپیماهای بدون سرنشین فاقد هرگونه توانایی دفاع از خود و خنثی کردن حملات دشمن هستند و سرعت کمی دارند و به آسانی در رادار تشخیص داده می شوند.

ولی هواپیماهای اف یست و دو و اف سی و پنج رادار گریز هستند و قادرند نه فقط حمله موشکی نسبت به خود را دفع کنند، بلکه می توانند امکانات دفاعی دشمن را نیز از کار بیاندازند.

پنتاگون اعلام داشته که هدف از فرستادن اف بیست و دو به مطنقه ، دفاع از نیروهای آمریکا در خاورمیانه و حفاظت از منافع آن می باشد.شمار هواپیماهای اعزامی قید نگردیده است.

پرزیدنت ترامپ گفته است که قصد جنگ با حکومت ایران را ندارد، ولی اگر درگیری های مسلحانه رخ دهد، بسیار کوتاه خواهد بود و رژیم ایران سخت در چنین جنگی شکست خواهد خورد.

2 دیدگاه‌

  1. دمشان گرم ! درود بر آمریکا و پرزیدنت ترامپ، درود بر تانیاهو باهوش ترین مقام سیاسی دنیا و محبوب ایرانیان آقای مناقشه امیر

  2. اگر آمریکا مایل است که رسوایی عملیات آزاد سازی گروگان‌ها تکرار نشود بهتر است با ارتش توانمند اسراییل هم آهنگ عمل کند. کماندوهای شجاع اسراییلی با تکنولوژی آمریکا و اسرائیل می توانند به بیت گاسپاتین علیل و فرماندهان جنایتکار سپاه فاشیستی اسلامی کمونیستی حمله ور شده، جنایتکاران را به سزای اعمال خودشان رسانده و از صدا و سیمای آزاد شده اعلام کنند که مردم به خیابان‌ها ایند. آن روز مردم آزاده ایران دست در دست ملت اسراییل پیروزی نور بر جهل و ترور را جشن می گیرند. در آن روز با شکوه سفارت اسرائیل در خیابان کاخ باز گشایی خواهد شد و تروریست های فلسطینی را از کشورمان بیرون می کنیم.

Comments are closed.