استاندار قم: این شهر از بحران کرونا خارج نشده است

استاندار قم با تاکید بر این که قم هنوز از شرایط بحران کرونا خارج نشده است، گفت: عملکرد کادر پزشکی استان در مقابله با بیماری کرونا ستودنی بود.

بهرام سرمست در نشست با اعضای سازمان نظام پزشکی قم افزود: تاب‌آوری نظام درمانی کشور و قم در مقابله با ویروس کرونا تحسین‌برانگیز بود.

در همین حال سران رژیم در تلاش هستند که با عادی جلوه دادن شرایط کشور مردم وجود خطر کرونا و مرگ و میر ناشی از آن را فراموش کرده و به روال عادی زندگی ادامه دهند.

وی با بیان این که در بحث درمان بیماران، عزم و روحیه‌ جهادی در بین پزشکان در سطح کشور و استان را شاهد بودیم گفت: جامعه پزشکی قم فراتر از وظایفش در راستای مقابله با بیماری کرونا ازخودگذشتگی نشان داد.

وی افزود: بسیاری از پیش‌بینی‌های تحلیلگران که معتقد به عدم کارآمدی نظام مدیریتی کشور بودند، در این زمینه غلط و بی‌پایه و اساس بود.

استاندار قم در حالی پیش بینی های کارشناسان امر را اشتباه دانسته که رژیم از ارائه آمار درست خودداری می کند و در تازه ترین آنها اعلام شده که سازمان ثبت احوال ایران آمار فوتی ها را منتشر نمی کند که این نشان از آمار بالای مرگ و میر در یک ماه گذشته دارد.