اسرائیل به یک ابرقدرت جهانی در رشته درمان نازایی زنان مبدل شده است

کارشناسان امور پزشکی می گویند که در سال های اخیر اسرائیل به یکی از ابرقدرت های جهانی در ایجاد بارداری بانوان نازا مبدل شده است. برای بارداز ساختن بانوان نازا، شیوه های مختلفی در بیمارستان های اسرائیل مورد استفاده قرار می گیرد که از جمله تلقیح مصنوعی، باردار کردن تخمک زن در ازمایشگاه و همچنین کاشتن جنین در رحم یک بانوی دیگر می باشد.

امروز (پنجشنبه) در اورشلیم اعلام شد که در بیمارستان های اسرائیل، در یک سال گذشته بیش از یک هزار کودک با استفاده از یکی از شیوه های پزشکان امور زنان و بارداری، چشم به جهان گشوده اند.

در اسرائیل تامین هزینه بارداری بانوان نازا، برای آنانی که عضو یکی از نهادهای بیمه بهداشتی هستند رایگان است. ولی در برخی موارد، خانواده مربوطه باید هزینه بازدار شدن را بپردازند که مبلغ هنگفتی محسوب می شود.

به دنبال این پیشرفت عملی در بیمارستان های اسرائیل، هر سال بیش از یک هزار نفر بانوان نازا از دیگر کشورهای جهان، و به ویژه از ممالک عربی به اسرائیل می آیند و مورد درمان قرار می گیرند.

پزشکان اسرائیلی می گویند که بسیار خرسندند که می توانند با دانش خود، به خانواده هایی که در آرزوی داشتن فرزند هستند یاری برسانند.

در همه بیمارستان های بزرگ اسرائیل بخش ویژه ای برای درمان نازایی و یا کمک به باردار شدن خارج از رحم فعالیت می کند و  پزشکان اسرائیلی دانش و دستاوردهای خود را در نشریات علمی منتشر می سازند.

در برخی گزارش ها گفته شده که تجربیات پزشکان اسرائیلی، پس از انتشار مورد تقلید پزشکان بسیاری دیگر از کشورهای جهان قرار می گیرد.

یک دیدگاه

  1. با درود و اخترام به کسانیکه دانش و دانسته های خویش را در خدمت بشریت قرار میدهند و بخصوص به پزشگان با دانش کشور اسرائیل. از این رفتار و ترویج دانش بین انسانها از سوی دانشمندان اسرائیل باین نتیجه میرسیم که انسانها باید باهم دوست و بیکدیکر خدمت رسانی برای بهبود زندگی و استحکام ان تلاش کنیم، حال سئوال این است اگر ما بخواهیم سنگدلی و بیرحمی و قصدأ انسنها را نابود کنیم در کجا و مکتب فکری چه کسی باید بیاموزیم؟ قطعـأ مکتب جمهوری اسلامی که سنگدلانه و بیرحمانه جوانان خودش و سایر جوانان شیعه از پاکستان و افغانستان را در راهی بکشتن میدهد که راهی بن بست و دست نیافتنی میباشد، و این مکتب را شخص علی خامنه ای رهبری میکند و برای کشته شدن اینهمه جوان تا بامروز حتی یک افسوس ساده نگفته است و از ملت ایران عذر خواهی نکرده است، آیا باینگونه رفتار و مکاتب مکاتبی مـو فـق عستند؟ با اطمینان مینویسم خیر و ذلیل ترین ایدئو لوژیها در جهان متمدن هستند .

Comments are closed.