اسرائیل حضور نظامی رژیم ایران در عراق را برهم می زند، ولی محمود علوی ادعا می کند که اسرائیل از رژیم ایران واهمه دارد

در همان حال که کارشناسان نظامی و سیاسی تائید می کنند که اسرائیل برای جلوگیری از نیت های فتنه گرانه رژیم ایران در منطقه، جبهه جدیدی گشوده و آن، جلوگیری از استقرار نظامی حکومت ایران در عراق است، وزیر اطلاعات حکومت اسلامی ایران ادعا کرد که اسرائیل جرات رویارویی با رژیم ایران را ندارد. محمود علوی وزیر اطلاعات، برای اثبات این ارزیابی خود، حتی به تحریف گفته های وزیر اطلاعات اسرائیل پرداخت و ادعا کرد که این وزیر گفته است که رژیم کنونی ایران بسیار قوی تر از آن چه هست که ارتش اسرائیل بتواند با آن رویارویی کند.

مقامات اسرائیلی همیشه گفته اند که رژیم ایران جنگ افزارهای بسیار زیادی انبار کرده که کاربرد آن ها علیه اسرائیل، بی تردید آسیب هایی وارد خواهد کرد و اسرائیل باید این خطر را جدی بگیرد، ولی هرگاه که پای امنیت اسرائیل به میان می آید، این کشور برای دفاع از خود به همه اقدامات لازم دست می زند و ملاحظه هیچکس را نخواهد کرد.

آخوند محمود علوی وزیر اطلاعات که در دیدار با گروهی از افراد سخن می گفت، با اشاره به سازمان های تروریستی تحت تسلط رژیم ایران در منطقه، که حکومت آن را “جبهه مقاومت” می نامد، گفت: «انقلاب اسلامی ایران و جبهه مقاومت با آموزه های حضرت علی اداره می شود و بدین سان، نه فقط نگذاشته که دشمن به خانه اش نزدیک شود، بلکه سنگرهای خط مقاومت خود را کنار مرزهای دشمن مستقر کرده است. اشاره آخوند علوی، به تلاش سپاه قدس برای استقرار در سوریه، و همچنین حضور نظامی گسترده حزب الله در لبنان بود.

وزیر اطلاعات گفت: «اسرائیل که خود را افسانه شکست ناپذیر می دانست، امروز توان مقابله با ایران را ندارد»

یک دیدگاه

  1. ای علوی اجنبی، کار شماها جز تخریب چیز دیگری نبوده است و نخواهد بود.

    شما ها ایران ما را اشغال کرده اید که با اسراعیل بازیهای موش و گربه کنید و هی سنگ فلسطینی ها را به سینه بزنید و در این میان هم کشور و جان و مال ما را کم کم نابود و نابودتر می کنید.

    اگر خیلی شجاعید اسلحه هایتان را جلوی مردم ایران به زمین بگذارید و ان زمان است که حتی یک روز هم در ایران دوام نخواهید اورد!

Comments are closed.