پخش زنده در فیس بوک – رادیو پیام اسرائیل

آقای منشه امیر به پرسشهای شما پاسخ می گوید:
اسرائیل چگونه استقلال کشور خود را بازیافت؟
این داستان چگونه می تواند بر سرنوشت ملت ایران تاثیر بگذارد؟
درباره چگونگی بازگشت ملت اسرائیل چه می خواهید بدانید؟
چرا ادعا می‌شود که اسرائیل یک رژیم اشغالگر و غاصب است؟

چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸- ۸ مه ۲۰۱۹

 

3 دیدگاه‌

  1. بیت المقدس همان اورشلیم است و هر دو کلمه عبری است.

    از دیدگاه یهودیان معبد بیت المقدس که در عبری « بِت همیقداش» نام دارد، معبدی است که به عنوان خانه خد.ا توسط حضرت سلیمان بنا شد و مرکز انجام مراسم عبادی یهودیان میباشد.

    شهر اورشلیم و مکان بیت المقدس، یکی از تاریخی ترین و مقدس ترین نقاط جهان است که مورد احترام همه موحدین جهان بوده و پیروان ادیان ابراهیمی در قداست آن اشتراک نظر دارند و آثاری مذهبی از هر یک از این ادیان ا.لهی در این محل بجای مانده است.

  2. متاسفانه فرقی بین تندروهای اسلامی و تندروهای به قول شما سیونیست نمیبینم. در این سالهای کهولت بیایید جانبداری صرف از یک کشور را از خود دور کنید و به انسان بیندیشید فارغ از محل سکونت و عقیده. حداقل درصد محدودی به همان اعراب به اصطلاح شما زمینخوار حق بدهید که به حضور یهودیان معترض باشند ولو در شکل اعتراض افراطی عمل کرده باشند.بنظر شما ما که برای قرنها مالک آذربایجان یا مثلا افغانستان بوده ایم الان میتوانیم برویم و ادعای ارضی داشته باشیم؟میتوانیم بگوییم برای قرنها آشیانه ما بوده ولی به زور از ما گرفته اند؟آیا میتوان در مورد ترکمنستان که زمانی مثل ایران و تاجیکستان محل زندگی آریایی ها بوده و بعدا از آنجا رانده شده اند ادعای ارضی در امروز داشته باشیم؟ آقای امیر اگر غرب با شما مخالف بود و طرف اعراب بود پس چرا گذاشت یهودیان دنیا به اسرائیل اسلحه بفرستند؟چرا با اینکه میدانست مسلمانان به جنبش سیونیسم حساسند اجازه داد یهودیان به فلسطین بیایند؟ درست است امروز پیشرفته و سرمشق دیگر ملتها هستید. بهمین علت قابل احترامید. ولی این تمدن آیا بر خون پایه ریزی نشده است؟لطفا توضیح دهید البته بدون تبلیغات و غیر عوام پسندانه

Comments are closed.