اسنادی که در شبکه های اجتماعی انتشار یافت، تصمیم دولت پرزیدنت ترامپ را در اخراج یک ایرانی، بجا دانست

در پی اخراج محمد شهاب دهقانی حسین آبادی،دانشجوی ایرانی از فرودگاه ایالت ماساچوست ایالات متحده  و اعتراض برخی از ایرانیان از این اقدام امریکا، شماری از رسانه های اجتماعی با انتشار اسنادی از این دانشجو نوشته اند : وی  فرزند کمال دهقانی عضو کمیته امنیت ملی مجلس و نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی میباشد، و بنابر اسناد در دسترس عموم در اینترنت، در یک فقره ۱۱ سال پیش پدر دزدش  حدود پنج میلیون دلار از سهامش را هنگامی که وی ۱۳ سال داشت به نامش زده است .

رسانه های  آمریکایی با انتشار خبری در این باره اعلام کردند:   جمعی از دانشجویان ایرانی در واکنش به بازداشت دهقانی، ۲۴ ساله، در فرودگاه بین‌المللی لوگان شهر بوستون جمع شدند و دست به اعتراض زدند.

کری دویل، وکیل آقای دهقانی، می گوید که او با ویزای دانشجویی اف-۱ به آمریکا سفر کرده بود تا در دانشگاه نورت‌ایسترن، تحصیل کند اما ماموران سازمان گمرک و مرزبانی او را در فرودگاه بازجویی و بازداشت کردند. علت این کار هنوز رسما اعلام نشده است.

این وکیل دادگستری می گوید به وی اجازه دسترسی به موکلش داده نشده و محمد شهاب دهقانی بدون ارائه جزئیات از سوی مقامات اخراج شده است.

برخی از شبکه های اجتماعی نوشته اند که پروپاگاندیست های معروف رژیم از جمله بهمن کلباسی خبرنگار بى بى سى فارسى در نیویورک از ساعات اولیه بشدت مشغول هیاهو برای ورود این فرد به خاک آمریکا بودند.

در ادامه این خبر نوشته اند که بهمن کلباسی دوسال پیش هم با تمام قدرت رسانه ایش سعی کرده بود بسیجی دیگری بنام محسن_دهنوی را به عنوان محقق سرطان وارد امریکا کند.