اشتهای محمد جواد ظریف بیشتر تحریک شده و می نویسد : “عطش جنگ”هم باید با بولتون برود”

ظریف در بسیاری از سخنان خود  از “تیم بی” که جان بولتون را جزو آن می‌داند به عنوان گروهی نام می‌برد که به دنبال سوق دادن ایالات متحده به جنگ با ایران است

محمدجواد ظریف  وزیر خارجه ایران در واکنش به برکناری جان بولتون در توئیتی نوشت: همزمان که جهان از اخراج عضو “تیم بی” در کاخ سفید نفس راحتی می‌کشد،”واشنگتن” به تنش‌های بیشتری در زمینه تروریسم اقتصادی تحریم‌ها علیه ایران دامن می‌زند.

وی در ادامه نوشته است : عطش جنگ- فشار حداکثری- باید همراه با سردسته جنگ‌طلبان (بولتون) نیز برود.

ظریف در بسیاری از سخنان خود  از “تیم بی” که جان بولتون را جزو آن می‌داند به عنوان گروهی نام می‌برد که به دنبال سوق دادن ایالات متحده به جنگ با ایران است.

دولت واشنگتن گفته است که  به رغم کنار گذاشته جان بولتون از سمت مشاور شورای امنیت ملی کاخ سفید، سیاست فشار حداکثری بر ایران ادامه خواهد یافت تا تهران به سیاست‌هایش در زمینه برهم زدن ثبات در منطقه پایان دهد و برای دستیابی به توافق تازه هسته‌ای و موشکی پای میز مذاکره بیاید.

2 دیدگاه‌

  1. با سلام
    در دولت امریکا ضعف دید, وقتی پهباد را زدند و امریکا عکس العملی نشون نداد اینها وقیحتر شدند, مقابل بنیاد گرایی اسللمی موندن جرئت میخواد, امریکا بعد از این همه سال در مقابل طالبان کم اورد و دستها را برد بالا و حتی قرار بود به کمپ دیوید دعوت بشند, منم منم کردن با عمل فرق میکنه. ابرقدرته ولی هنوز جرئت نداره بگه تضاد اصلی دنیا بنیادگرایی اسلامی به رهبری رژیم ایرانه و حتی گویا بخاطر این موضوع جان بولتون قربانی شد, یه مشت تکنوکراتهای احمق در سال ۵۷ خمینی را از تاریکخانه نجف بر سر مردم ایران و منطقه آوار کردند, خودشون هم دیگه راه حلی برایش ندارند, امیدوارم فقط به بمب اتم دست پیدا نکنه چون یک جنگ مهیبی در چشم اندازه.

  2. جنگ برود یا نرود ، فدریکا مو گرینی رفت ، دیگران نیز با پی بردن به دروغها نیز بروند ،
    دیروزود دارد ، سوخت و سوز ندارد .
    دروغگو همیشه تنها میماند

Comments are closed.