اصلاح طلبان حکومتی:میترا استاد به کمک امین فردین، خبرنگار خارج از کشور و وابسته به اطلاعات سپاه نجفی را تهدید می کردند

اصلاح طلبان با انتشار جزئیات قتل میترا استاد با عنوان “تمام ماجرای نجفی و میترا استاد از زبان یک منبع آگاه”!نوشتند که میترا استاد به کمک امین فردین ،  خبرنگار اپوزسیون خارج از کشور و وابسته به اطلاعات سپاه نجفی را تهدید کردند .
این منبع آگاه نوشته بود که میترا استاد با برنامه ی از پیش تعیین شده به کمک سازمان  اطلاعات سپاه پاسداران و فردین یکی از عوامل نفوذی سپاه در خارج ازکشور نجفی را به مراسم جشن تولد مختلط زنانه و مردانه، در هتل اسپیناس  دعوت میکند و نجفی در این مراسم مشروبات الکلی مصرف کرده  و در این حال از او فیلم گرفته می شود و برای فردین ارسال می شود بعد ها او نجفی را با تهدید افشاء این فیلم وادار به استعفاء از شهرداری میکند .
آنان در ادامه این افشاگری گفته بودند که سپاه، نجفی را تهدید می‌کند که اگر استعفا ندهی، این فیلم را پخش خواهد کرد و  او برای حفظ آبرویش، و فاش نشدن فیلم،  مجبور به ازداوج با میترا استاد می شود .
بعد از مدتی، اطلاعات سپاه،  نجفی را برای قرار دادن اسناد تخلفات قالیباف در شهرداری تحت فشار قرار میدهد و  نجفی به علت داشتن نقطه ضعفی که دارد تسلیم می شود .
نجفی پیشتر گفته بود که  به میترا استاد “مشکوک” شده بودم .
وی در اظهارات خود در پلیس آگاهی می گوید: «یک نهاد تماس‌های مرا شنود می‌کرد و در اختیار همسرم قرار می‌داده است که در این خصوص شکایت کردم».
رسانه های ایران  هفت ماه پیش اعلام کردند که نجفی  اقدام به خودکشی کرده است در حالیکه وی در پیامی که برای بهروز شجاعی،خبرنگار و  از افراد نزدیک به اصلاح طلبان،بوده می نویسد،  بعد از چند سال کار صادقانه در نظام، نقشه مسموم کردنم را داشتند ، شجاعی  اسکرین شات چت خود با نجفی را به  مقامات قضایی می دهد که هنوز آنان  به این گزارش واکنشی نشان نداده‌اند
حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران گفته بود که دو روز پیش یک مرد خود را به  اداره آگاهی تهران معرفی و در باره میترا استاد همسر دوم نجفی  مطالبی را در اختیار پلیس گذاشته است .ا

یک دیدگاه

 1. “ظاهر” دراین است و”اصل برائت” هم موافق که یک زن جوان دارای “عقدنامه رسمی” (ونه صیغه یاروابط خارج از عرف و شرع) آمده تا زندگی کند اما متأسفانه درایام احیا قربانی سوءظن افراطی یک” سلبریتی سیاسی” شده است.
  امابعضی دوستان “آقای نجفی” (متهم) دراقدامی غیراخلاقی به جای تحلیل صحیح ماجرا یا حداقل سکوت تاروشن شدن ابعادقضیه ازسوی مراجع محترم قضایی، سعی نموده اند باچند فرضیه وبازیرسوال بردن آن مرحومه، قتل اورابه نوعی توجیه نمایند!
  – یکی از این فرضیه ها، بحث داشتن روابط غیراخلاقی مرحومه درایام زوجیت بود که همان ابتدا ازسوی خود متهم، دختر متهم و وکیل متهم رد شد وگناه متهم نمودن بی‌جای “زن مسلمان” به تعبیرقرآنی آن برای این افراد شایعه سازماند!
  – بعد این فرض را مطرح نمودند که مرحومه “مهدورالدم” بوده است ومنظور از قتل او این بوده چرا که او “کافر غیرذمی”و”یارسانی” بوده(گرچه ظاهرا دربین علما وحدت نظر نیست درمورد یارسانی ها) واین صحبت ها! درصورتی که این فرض محال بدتربه ضررمتهم می شود زیرا برفرض کافر غیرذمی بودن مرحومه، نکاح ازابتدا باطل می شود وباتوجه به این که متهم یک همسردیگرهم دارد، وباتوجه به” اماره ی فراش “، معنی اش این است که دراین مدت متهم مرتکب “زنای محصنه” شده است نه ازدواج!
  – ودرنهایت، چون ازاین اتهامات طرفی نبستند، مطرح نمودند که مرحومه جاسوس نهادهای امنیتی داخلی بوده است! اگر فرض کنیم که این فرض محال درست است باز به تناقضی عجیب می رسیم! زیرا در این صورت این موضوع مطرح می شود که آقای نجفی چه اسراری داشته است که دستگاه های امنیتی لازم دیده اند برای کشف آن، درکنارروش های معمول “شنود” یک زن جوان را هم این طور بی دفاع طعمه ی اونمایند؟!
  این درحالی است که آقای نجفی به ظاهرنه از سران اصلاحات است نه قبلا مشاغل حساس امنیتی ونظامی داشته ونه مواضع اپوزیسیون داشته! موضوع وقتی پیچیده تر می شود که می بینیم آن مرحومه ظاهرا می خواسته است بایک سایت (ونه مراجع پنهان!) مصاحبه افشاگرانه داشته باشد وبه فاصله ی چند ساعت متهم فهمیده واورابه قتل رسانده. وبنابراین اگر فرضیات “تئوری توطئه ی” بعضی دوستان متهم رابپذیریم، این اتهام بیشتر متوجه خودمتهم خواهد شد که ازکجا این موضوع را که مرحومه به طورخصوصی با خبرنگاران آن سایت مطرح نموده بود فهمیده است واقدام کرده؟! درصورتی که تابه حال کلیه ی مراجع امنیتی دخالت در این ماجرارا کلا ردنموده اند واتهام رسمی متهم قتل به دلیل “اختلاف خانوادگی” اعلام شده است.

Comments are closed.