اظهارات اخیر نشان می دهد که مجلس شورای اسلامی به نهاد یک جانبه رژیم دیکتاتوری مبدل می شود

اظهارات برخی از مقامات رژیم نشان می دهد که حکومت به سوی دیکتاتوری مطلق هم چنان  پیش می رود و مجلس آینده نهادی یک جناحی و کاملا پشتیبان و انتخاب شده علی خامنه ای خواهد بود در روزهای اخیر اظهاراتی در این باره  شنیده شد از جمله : عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و از نزدیکان علی خامنه ای که گفته اگر کسی مخالف ولایت فقیه است غلط می کند که بخواهد وارد مجلس شود.

 حسن رحیم‌پور ازغدی، افزود :  در هیچ کشوری اجازه نمی‌دهند کسانی که مخالف قانون اساسی و مبانی آن کشور هستند در انتخابات شرکت کنند ..و این  عقلانی، و منطقی نیست اپوزیسیونی که می‌گوید من قانون اساسی و ولایت فقیه ایران را قبول ندارم بخواهد وارد مجلس شود. چون این فرد قوانینی وضع خواهد کرد که خلاف رهبری و  اسلام و قانون اساسی خواهد بود و اصلا بیجا می‌کند که بخواهد وارد مجلس شود.

آخوند کاظم  صدیقی امام جمعه موقت تهران نیز در این باره گفت: مجلس آینده باید مورد تایید رهبری و در تراز سپاهیانی چون  سلیمانی باشد. 

آخوند علم الهدی نیز گفته است:  مردم باید دم در مجلس بایستید و اجازه ندهید عده‌ای به مجلس بروند، آنها کسانی هستند که چند خصوصیت دارند، یکی اینکه با رهبری مخالف اند و دیگر اینکه  انقلابی هم نیستند

محمود صادقی نماینده کنونی مجلس، نیز در ارتباط با مجلس آینده گفته : اصلاح‌طلبان با اصولگرایان میانه‌رو و مستقل هم ائتلاف کردند که تجربه موفقی نبود و این افراد زنبیل شان را اینجا می‌گذاشتند و شامشان را جای دیگر می‌خوردند. 

علی مطهری نماینده رد صلاحیت شده نیز گله کرد و گفت: ما در عمل جایگاه “جمهوریت” را محدود کرده ایم، هم اکنون  مجلس در جایگاهی که قانون اساسی برای آن تعیین کرده نیست و باید به جایگاه خودش برگردد.

 

جز ارتش تاکنون هیچ کس به داد مردم گیلان نرسیده ، نیروی دریایی ارتش ایران نیز در کنار  ارتش نیروی زمینی به کمک مردم استان گیلان آمد. بر اثر حوادث ناشی از بارش برف در گیلان، تاکنون شش نفر جان باختند و بیش از ۸۰نفر مصدوم شدند .

یک دیدگاه

  1. بی تفاوتی به نابودی تدریجی میهن عزیزمان یعنی خیانت!

    پس هیچ فکر کرده اید که چگونه این مجلس ضد ایرانی برای چهل و یک سال پایدار بوده است!!!

Comments are closed.