اعتراضات خوزستان؛ “یک مامور رژیم در ماهشهر کشته و یک مامور دیگر مجروح شد”؛ دو جوان هم به دست نیروهای رژیم کشته شدند

خبرگزاری فارس وابسته به سپاه پاسداران به نقل از سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر از کشته شدن یک مامور انتظامی رژیم در شهرک طالقانی و زخمی شدن یک مأمور دیگر با رگبار گلوله خبر داد.

این خبرگزاری که طبق عادت همیشگی رژیم ایران، از مردم معترض، به عنوان “اغتشاش گر” نام می‌برد، نوشت: «در پی اغتشاشات امشب در شهرک طالقانی، مأموران یگان امداد نیروی انتظامی شهرستان بندر ماهشهر در حین ماموریت توسط اغتشاشگران غافلگیر و در یکی از محلات از بالای پشت بام هدف رگبار گلوله قرار گرفتند.»

اما در آن سوی قضیه، آن سویی که رژیم به آن نمی پردازد، خبرها از کشته شدن دست کم دو معترض جوان و بی دفاع در ایذه حکایت دارند. این دو جوان هفده و بیست ساله با شلیک مستقیم نیروهای امنیتی کشته شده‌اند. شمار زیادی از مردم معترض نیز به دست نیروهای سرکوبگر حکومتی، مجروح شده‌اند.

هادی بهمنی – جوان ۱۷ ساله‌ای که در حریان اعترضات خوزستان، به دست ماموران رژیم در ایذه کشته شد

اعتراضات مردم خوزستان که به بی‌آبی و عدم دسترسی به آب آشامیدنی شروع شد، با برخورد خشن رژیم با معترضان و بی توجهی به خواسته‌های به حق مردم خوزستان، رفته رفته رنگ ضدحکومتی پیدا کرده است و در حال گسترش به سایر شهرها و نقاط ایران است. روز گذشته فیلمی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که نشان می‌داد مردم در ایستگاه متروی صادقیه در تهران، شعارهای بلند “مرگ بر خامنه‌ای” و “مرگ بر جمهوری اسلامی” سر می‌دادند.