افراد بازداشت شده در آمریکا ارتباطات نزدیکی با مقامات حکومت اسلامی دارند

احمدرضا دوستدار، یکی از دو نفری که به اتهام جاسوسی برای جمهوری اسلامی در امریکا بازداشت شده است. برادر علیرضا دوستدار، استاد مطالعات اسلامی و انسان‌شناسی دین در دانشگاه شیکاگوئه. دایی این دو برادر، “فتحعلی قهرمانی قجر” هم، حامی نایاک و تریتا پارسی بوده و برنامه جمع‌آوری پول برای نایاک گذاشته است.

بر اساس گزارش اف‌بی‌آی، احمدرضا محمدی-دوستدار در سال ۱۹۸۰ در کالیفرنیا به دنیا آمده اما وقتی دو ساله بوده است با خانواده‌ش اول به کانادا و بعد به ایران رفت. او تا سال ۲۰۱۷ که ماموریتش به عنوان هادی مجید قربانی شروع شد، فقط دو بار خیلی کوتاه به امریکا سفر کرده بود.

جلسه فاندریزر نایاک در نیویورک در آوریل ۲۰۱۴ که “فتحعلی قهرمانی قجر” (دایی احمدرضا دوستدار) یکی از اعضای کمیته برگزاریش بود و تریتا پارسی به طور ویژه از او تشکر کرد.

حسین محمدی دوستدار، پدر احمدرضا محمدی دوستدار (متهم به جاسوسی برای ج.ا در خاک امریکا) در فاصله اسفند ۱۳۹۳ تا آبان ۱۳۹۶، سرپرست “مرکز نشر دانشگاهی” وابسته به وزارت علوم دولت حسن روحانی بود.

برای اولین بار، عکس‌هایی از احمدرضا دوستدار، شهروند ایرانی-امریکایی که به اتهام جاسوسی برای ج.ا در خاک امریکا بازداشت شد علاقه‌مند به شرکت کیسون و شرکت‌های نفت و گاز و البته پرس‌تی‌وی “بعضی” خبرنگاران و همکاران پرس‌تی‌وی در نیویورک احتمالا او رو خوب به خاطر می آورند.

علیرضا دوستدار، استاد اسلام‌شناسی دانشگاه شیکاگو و از امضاکنندگان نامه به موگرینی برای حفظ برجام، برادر احمدرضا دوستدار، ایرانی-امریکایی بازداشت‌شده در امریکا به اتهام جاسوسی برای جمهوری اسلامی است.

سوسن قهرمانی قاجار”، استاد زبان انگلیسی دانشگاه الزهرا و مادر احمد دوستدار، ایرانی-امریکایی بازداشت‌شده در امریکا به اتهام جاسوسی برای جمهوری اسلامی او در جلسه استادان حکومتی با خامنه‌ای در خرداد ۱۳۹۵، علیه نفوذ فرهنگ امریکایی/انگلیسی از طریق آموزش زبان انگلیسی نطق کرد.

تصویری از فتحعلی قهرمانی قجر، دایی احمدرضا دوستدار، ایرانی-امریکایی بازداشت‌شده در امریکا به اتهام جاسوسی برای ج.ا

او در مدرسه مطالعات حرفه‌ای دانشگاه نیویورک درس می‌ده و یکی از برگزارکنندگان فاندریزر نایاک در نیویورک در سال ۲۰۱۴ بوده است.

منبع:توییتر شخصی امیر حسین اعتمادی(رورنامه نگار)

 

یک دیدگاه

  1. کارکنان محترم رادیو پیم اسرائیل….دیروز همین مطلب را منتشر کردم….پس از چند دقیقه از فیسبوک برای من خبری فرستاده شد که ما این مطلب را از صفحه شما خارج کردیم چون احتمال آلوده بودن به ویروس است….و بعد هم برداشته شد….امروز هم همین مطلب را دوباره با کلی مشکلات شرر کردم و منظرم تا بدانم فیسبوک چه میکند…..احتمال میدهم چون مطلب بسیار مهم و حاوی اطلاعات فروانی از جاسوسی جمهوری اسلامی در جهان است….هاکرهای جمهوری اسلامی اشکالاتی برای ایم مطلب ایجاد کرده اند….با احترام بهرام چوبینه
    درود صمیمان مرا به آقای مناشه امیر برسانید……سپاسگزارم

Comments are closed.