افشاگری امیرآبادی در مورد ابعاد غارت بیت المال: برخی مسؤولان رژیم تا دو میلیارد دلار ثروت اندوخته اند

یک عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی، از نمونه های دیگری از غارت بیت المال توسط مقامات رژیم پرده برداشت و فاش ساخت که برخی از مسوولان  بین ۵۰۰ الی ۲۰۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌ دارند و بیش از ۱۸۰ هزار میلیارد تومان را از کشور خارج کردند ؟ باید پاسخ دهند؟

احمد امیرآبادی افزود : بیش از ۱۸ میلیارد دلار پول کشور را به ارز ۴۲۰۰ تومان به برخی افراد پرداخت کردند  که از خارج برای مردم دارو بیاورند، باید این موضوع مشخص شود که چه کسی این دستور را داده و باید رسیدگی شود.

امیرآبادی گفت : گزارش رسیده که این افراد این پول را به کشورهای ترکیه و کانادا بردند و با آن منزل خریداری کردند و هیچ دارویی نیاوردند، باید مشخص شود چه کسی به آن‌ها اجازه و دستور برای ثبت سفارش داده و از آن‌ها هیچ ضمانتی گرفته نشد.

این عضو هیئت‌رئیسه مجلس افزود : ۶۰ تن طلای کشور را دادند و سکه یک‌میلیونی دریافت کردند و یکی از این افراد ۳۲ هزار سکه یک میلیونی خریداری کرده ‌و  قیمت سکه تا ۴ میلیون افزایش پیدا کرد و به سودهای کلان رسید، باید مشخص شود چه کسی این تصمیمات را می‌گیرد، این موضوعات مطرح می‌شود تا قوه قضاییه رسیدگی کند.

روز به روز بر آمار افشاگری مفسدان اقتصادی و هم چنین بر ملا شدن دزد شدن ثروت هنگفت ایران توسط برخی مسولان حکومتی افزوده می شود اما تاکنون تنها در حد مطرح شدن وافشاگری بوده  نه معرفی عاملان اصلی به مردم