“افشاگری شگفت انگیز” پاسدار نقدی: آمریکاییان در یک جنگ میکروبی، ویروس کرونا را در چین کاشتند!

پاسدار محمدرضا نقدی افزود: آمریکا که در راس همه به گفته وی جنایت‌ها قرار دارد، از آن هیمنه وسیع خود که بخش اعظم اقتصاد دنیا را در اختیار داشت به یک کشور مفلوک ورشکسته تبدیل شده است

در یک ادعای شگفت انگیز، و در راستای عادت همیشگی رژیم ایران، که هر پدیده بد جهانی را به ایالات متحده یا به گفته خودشان “صهیونیست ها” نسبت می دهند،  پاسدار نقدی ادعا کرده گفت: ایالات متحده عامل اصلی شیوع ویروس کرونا در چین شده است. این در حالی که چینی ها خود اقرار کرده اند که درنتیجه خوردن حیوانات وحشی در شهر ووهان مردم مبتلا به این ویروس شده اند .  

پاسدار محمدرضا نقدی افزود: آمریکا که در راس همه به گفته وی جنایت‌ها قرار دارد، از آن هیمنه وسیع خود که بخش اعظم اقتصاد دنیا را در اختیار داشت به یک کشور مفلوک ورشکسته تبدیل شده است. 

این مقام ارشد نظامی که  تخصصی در امور پزشکی و بیولوژیکی و همچنین تحصیلات علمی ندارد گفت : آمریکا برای آنکه رقیب تجاری خود چین  را کنار بزند جنگ میکروبی راه می‌اندازد.

پاسدار امیر علی حاجی‌زاده  فرمانده هوا فضای سپاه پاسداران نیز درباره پهپاد امریکایی که توسط سپاه سرنگون شد ادعا کرد : ما امروز با تمامی کدها و فرکانس های گلوبال‌هاوک آشنایی پیدا کرده ایم. و از همین تهران قادر هستیم تا فاصله چند هزار کیلومتری این پهپاد را بی اثر کنیم.

وی افزود: بزرگترین کلکسیون دار پهپادها در جهان هستیم. ترایتون را کم داشتیم که آن هم به پهپادهای قبلی اضافه شد و از این پس نیز اگر تجاوزی به خاک ایران داشته باشند قطعا آنها را هدف قرار می‌دهیم.

پاسدار امیرعلی حاجی زاده گفت : ناگفته ها زیاد است و یک جلسه مستقل می خواهد تا ایرانی های عزیز از این حمله بیشتر مطلع شوند. ناگفته ها و مطالب زیاد است. احتمال دارد که تا مدتی دیگر در رسانه ها بگویند که چند تن از نظامی های آمریکایی دچار مرگ خفیف مغزی شده اند».

این  ادعا از طرف کسی مطرح می شود که  هواپیما را با موشک کروز اشتباه گرفت و موجب بروز یک حادثه دهشتناک شد 

در دنباله گزافگویی ها ی فرماند ه هان سپاه پاسداران پاسدار علی فدوی معاون سپاه ادعا کرد : آمریکایی‌ها در تمام اقدامات نظامی علیه ایران‌‌ بدون استثنا با شکست روبه‌رو شده‌اند

ویدر تایید حمایت حکومت از تروریست های یمنی  افزود: ‌حوثی های یمن، رژیم سعودی را ذلیل کردند و در آخرین اقدام ۲ هزار نفر را اسیر کردند و این در حالی است که نیروهای یمنی فاقد ابتدایی‌ترین تجهیزات نظامی‌اند .

 

حکومت ایران بیشترین کمک مالی و نظامی را به گروهای نیابتی خود از جمله حوثی ها می دهد .

یک دیدگاه

  1. ایران که قبلا عین موش در دست آمریکاوانگلیس بود اکنون به کابوس شبانه ای برای آنها تبدیل شده است ،بله این اتفاق در دوران حکومت مردم سالار اسلامی به رهبری سیدعلی اتفاق افتاده است

Comments are closed.