افشاگری فرمانده پیشین ارتش از عملکرد رژیم اسلامی در زمان جنگ

در شبکه های اجتماعی فیلمی از مصاحبه ناخدا هوشنگ صمدی، از فرماندهان ارتشی دوران جنگ، منتشر شده که در ان به افشاگری علیه حکومت ایران پرداخته است .

در این فیلم ناخدا صمدی می گوید: می خواهم درباره بلای نابخشودنی که بعد از روی کار آمدن حکومت اسلامی در ایران  توسط مسئولان وقت، بر سر ارتش ایران آمد سخن بگویم که هیچ کس از آن مطلع نیست!

هوشنگ صمدی کلخورانی،  مشهور به ناخدا صمدی ناخدا یکم تکاور بازنشسته نیروی دریایی ارتش حکومت اسلامی ایران است، که در طول جنگ ایران و عراق ناخدا یکم تفنگدار دریائی پرویز رمضانی موسس فرماندهی تیپ یکم تفنگداران دریایی ایران را برعهده داشت..

ناخدا صمدی فعالیت خود را از سال ۱۳۳۷ در نیروی زمینی شاهنشاهی ایران آغاز کرد.

این صحبتها ی این مقام ارشد بازنشسته ارتش برای نخستین بار است که اجازه پخش گرفته است! دیدن و شنیدن این ۵ دقیقه برای فهم و آگاهی مردم ضروری است!

ناخدا صمدی در این ویدیو می گوید: ما دوازده فروند ناوچه موشک انداز هارپون داشتیم که زمان حکومت شاهنشاهی از فرانسه خریداری شده بود، که در ان زمان آخرین نوع تکنولوژی بود، اما پس از خریداری متوجه شدیم که ۱۰ تا از این موشک ها کار می کنند . ما تنها با این ده تا جنگ را آغاز کردیم

او  افزود: پس از مدتی ۲۰۰فروند از این موشک ها که خریداری شده و پول آن داده شده و وارد کشور شد اما در آن زمان ، حکومت ایران به علت عدم اعتماد به ارتش به ما تحویل ندادند و در عوض آن را به عربستان سعودی فروختند.

ناخدای بازنشسته ارتش گفت: ارتش توسط حکومت تضعیف شد، در اوایل روی کار آمدن خمینی در ایران ارتش را به نابودی کشاندند. همه ارتشی ها که خائن نبودند

او افزود: در اوایل  روی کار آمدن حکومت اسلامی ، امرای ارتش را کشتند و ۱۳ هزار افسر ارشد را تسویه کردند و چیزی برای ارتش باقی نماند.خیانتی که به ارتش شد در تاریخ  ایران بی سابقه بود.

ناخدا صمدی گفت:  ۴۵ روز مانده به جنگ، از سوی برخی کودتایی به نام نوژه رخ می دهد البته به دست نفوذی ها و دشمنان برای اینکه ارتش را ضعیف تر کنند .کودتایی در بین نبود نتیجه اش چه شد ، محمد غرضی، استاندار خوزستان ۱۹ تن افسر ارشد ارتش را در میدان صبحگاه لشکر ۹۲ زرهی اهواز اعدام می کند ؟؟ دیگر چه روحیه ای برای ارتش باقی می ماند.

استاندار اهواز در ان زمان فرمانده های متخصص و پر تجربه را با اذن خود با افراد بی تجربه عوض کرد و یک استاندار به راحتی در کار ارتش دخالت کرد