افشاگری نصرالله: قاسم سلیمانی از حزب الله خواسته بود صد و بیست فرمانده به عراق بفرستد

افشاگری نصرالله: قاسم سلیمانی از حزب الله خواسته بود صد و بیست فرمانده به عراق بفرستد

در یک افشاگری که ابعاد مزدوری حزب الله لبنان برای حکومت اسلامی ایران را آشکارتر می سازد، حسن نصرالله گفت که قاسم سلیمانی از وی خواسته بود که بیش از صد تن از چریک های جنگ دیده خود را به عراق بفرستد، زیرا افراد سپاه قدس و حشد الشعبی قادر به انجام این کار نیستند.

نصرالله که سازمان انتشار آثار علی خامنه ای یک مصاحبه پنج ساعته با او به عمل آورده، در این افشاگری گفت که قاسم سلیمانی از او خواسته است ۱۲۰ تن از فرماندهان حزب الله را به عراق بفرستد، زیرا رژیم این چریک در آن کشور زیاد دارد، ولی در مورد فرمانده، با کمبود روبرو می باشد.

نصرالله گفت که این درخواست قاسم سلیمانی عملی شد و حزب الله شماری از افراد خود را به عراق فرستاد. 

این افشاگری یکبار دیگر از ابعاد دخالت های نظامی رژیم ایران در کشورهای همسایه پرده بر می دارد و نشان می دهد که رژیم بخش عمده ای از درآمد کشور را در راه توسعه طلبی های منطقه ای خود هزینه می کند.

نصرالله در این مصاحبه همچنین ارزیابی کرد که رژیم عربستان سعودی به زودی سقوط می کند. او گفت که طبق آئین الهی، رزِم های دیکتاتوری مانند عربستان دوام نمی آورد. رژیم کنونی ایران، خود یکی از ظالم ترین حکومت های موجود در منطقه و جهان است.

او همچنین فاش ساخت که خامنه ای در دیداری به وی گفته است که رژیم ایران، تسلط بر سوریه را “ستون خیمه مقاومت است”. منظور خامنه ای آن بود که سوریه می تواند پایگاه اصلی تمرکز سازمان های تروریستی وابسته به رژیم ایران، علیه اسرائیل و دیگر کشورهای منطقه باشد.

آگاهان امور امنیتی می گویند که رژیم ایران قصد دارد گروه چریکی حوثی ها موسوم به انصارالله را در ابعاد گسترده تری علیه عربستان و امیرنشین های عرب حوزه خلیج فارس به کار گیرد. حوثی ها در گذشته جزو فقیرترین و عقب مانده ترین اقشار جمعیتی در یمن بوده اند، ولی رژیم ایران اکنون می کوشد با هزینه کردن بودجه های کلان، آن ها را به عنوان “گوشت دم توپ” هرچه بیشتر به جبهه بفرستد و در تلاش برای سرنگون کردن حکومت ها در عربستان و دیگر امیرنشین های عرب وسیله اجرای مًطامع خود قرار دهد.

2 دیدگاه‌

  1. این اولین بار نیست بعد از اینکه امریکا رژیم صدام سرنگون کرد رژیم جمهوری اسلامی برای شکست امریکا و گشتن مخالفان خود در عراق تروریستهای اسلامی عرب را از راه سوریه و ایران به عراق اورد و در عراق حزب اله لبنان مسولیت جا و مکان و مسکن و اسلحه و مواد منفجره به این تروریستهای اسلامی در عراق بود چون پاسداران که عربی بلد نبودند حزب اله این کار میکرد اولین ماموریت انها گشتن ۸۰۰ خلبان عراقی بود چون ایران میترسید انها دوستهای امریکا بشوند بعدش گشتار دستجمعی در محله شیعه نشینیها برای گشتن یک نفر ازمخالفانش که در آن جمع بوده که اینطوری پلیس یا مردم نفهمند در حقیقت هدف یک نفر بوده نه ۵۰ نفر بیگناه برای همین افرادی مثل نوری المالکی را زنده نگه داشتند بقیه مخالفان را به همین شیوه گشتار دستجمعی ترور کردند

Comments are closed.