افشاگری یک مداح بیت رهبری: «خامنه ای از شیوع کرونا آگاهی داشت و با مداحان دست نمی‌داد»

یک مداح بیت رهبری، با انتشار فیلم کوتاهی در شبکه های اجتماعی، این احتمال را مطرح می سازد که علی خامنه ای از یک هفته پیش از انتخابات از شیوع کرونا در ایران آگاهی داشته و خود، به اقدامات احتیاطی دست زده بود، ولی رژیم در آن هنگام صلاح نمی دانست خبر شیوع این ویروس در ایران را برملا سازد. انتشار فیلم کوتاهی در این باره، در شبکه های اجتماعی، خبرساز و جنجال آفرین شد.

در این فیلم یکی از مداحان بیت خامنه‌ای می گوید: «در دیدار امسال مداحان با خامنه‌ای، محافظان او بخاطر ترس از بیماری کرونا اجازه نزدیک شدن و دست بوسی ندادند». این دیدار یک هفته پیش از انتخابات در روز ۲۶ بهمن انجام شد.

نریمان پناهی، مداح بیت رهبری با انتشار این فیلم،  ابعاد تازه‌ای از پنهان‌کاری مقامات رژیم در رابطه با زمان آگاهی مقامات از وجود موارد ابتلا به این ویروس در ایران را آشکار کرده است.

پناهی در این گزارش ارسالی می گوید: «اجازه ندادن به او نزدیک شویم چرا که باید از جان او حفاظت کنند». این درحالی است که وجود کرونا در ایران به طور رسمی در روز ۳۰ بهمن و پس از مرگ دو شهروند در قم اعلام شد.

جلوگیری از انتشار اخبار واقعی در ارتباط با این بیماری، افکار عمومی در ایران را نسبت به مخفی‌کاری مقامات جمهوری اسلامی در قبال شیوع ویروس کرونا نگران کرده است. در گذشته نیز سابقه داشته که مقامات جمهوری اسلامی در پرونده‌هایی مثل کشتار آبان‌ماه و سقوط هواپیمای اوکراینی، با عوامل و افراد منتشرکننده خبر، برخورد کرده و آنان را  بازداشت و زندانی کرده اند.

 

5 دیدگاه‌

  1. ازوقتی که ایران بیماری درچین اعلام شد وزیر بهداشت اعلام کرد بالاخره به ایران خواهد آمد حتی خودمن به عنوان یک فردعادی احساس پیشگیری داشتم پس ایشون بیشتر ازهرفردی باید این قضیه رو جدی بگیرن این خیای عادیه پس پیچیدش نکنید

  2. اولا فیلم کجاست. دوماً جالبه که این مداح به گفته شما چقدر گشته تا بین این همه سایت و روزنامه با شما این مطلب رو در میان بگذارد. عزیزان دیگه دوره منبع ناشناس و بی محتوا تموم شده. بخواد این مطلب در مورد ترامپ باشه یا خامنه‌ای.

Comments are closed.