افشاگری یک نماینده مجلس: ۹۸ درصد از جوانانی که بورس تحصیلی گرفته اند، آقازاده های مقامات حکومتی بوده اند

در ادامه افشاگری های متقابل سرکردگان رژیم ایران درباره ابعاد دزدی های یکدیگر، محمود صادقی، نماینده مجلس فاش ساخت که ۹۸ درصد از افرادی که برای ادامه تحصیل در خارج از کشور بورسیه گرفته و از دلار ارزان قیمت برخوردار شده اند، افراد موسوم به آقازاده ها هستند که پدرانشان با پارتی بازی این مزیت را برای آن ها به دست آورده اند. محمود صادقی گفت که برای اثبات این ادعای خود، همه اسناد و مدارک لازم را در اختیار دارد و حاضر به افشا کردن آن می باشد.

او گفت : برخی نماینده‌های مجلس در جریان ماجرا بودند و می دانستند که معرفی‌کنندگان دریافت این بورس ها چه افراد پرقدرت حکومتی بوده اند، ولی برای جلوگیری از ادامه آن، هیچ اقدامی نکردند.

محمود صادقی، بی آن که از کسی نام برد، افزود: از آقازاده فلان وزیر تا آقازاده فلان امام ‌جمعه و سردار در بورسیه‌ها بوده اند.

در حکومت اسلامی ایران اعطای بورسیه‌های غیرقانونی  برای رجال و سپاهیان و مسوولان امری عادی بوده اما مردم از آن بی اطلاع بوده اند برای نخستین بار محمدعلی نجفی، سرپرست سابق وزارت علوم،در دوران رییس جمهوری احمدی نژاد  فاش ساخت که بیش از سه هزار نفر تاکنون بورسیه شده اند .که با پیگیری این موضوع توسط رضا فرجی دانا، وزیر پیشین علوم، بیت رهبری و نمایندگان اصولگرا فوری وی را برکنار کردند .

یک دیدگاه

  1. تنها کشوری که به صورت حقیقی با جمهوری اسلامی مبارزه میکند اسرائیل است . کشورهای اروپایی و آمریکا به چه علتی به این افراد پذیرش میدهند ؟ و یا به چه دلیل به افرادی مانند خاوری‌ها اقامت کانادا میدهند ؟ مگر ادعای همبستگی با مردم ایران را ندارند پس چرا شریک دزد هستند و رفیق قافله ؟ ؟ ؟ (نئوهاگانا ایران)

Comments are closed.